Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри Світловодщини!

18 червня – День медичного працівника

461

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви.

Медична наука і практика постійно удосконалюються. Багато з хвороб виявляють на ранніх стадіях та ефективно лікують, з’являються все нові і нові ліки та медичне устаткування. Але всі ці досягнення неможливі без участі головної діючої особи – медичного працівника.

Традиційно вітчизняний лікар був, перш за все, лікарем душі, тобто, міг надати пацієнтові не тільки практичну допомогу, але й психологічну – уважно розпитати, дати надію і віру в одужання. Це завжди відрізняло і відрізняє наших лікарів.
Від щирого серця поздоровляємо лікарів і медичних сестер, керівників відділень, студентів-медиків університетів і коледжів, їхніх викладачів, професорів і лаборантів, техніків і розробників медичних комп’ютерних програм та багатьох інших працівників медичної галузі. Ви обрали найгуманнішу і найпотрібнішу людям професію. Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм! Нових відкриттів вам на медичних теренах.

Благополуччя і добра вашим близьким! Спасибі за вірність клятві Гіппократа!

Низький вам уклін за всі добрі справи!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"