ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, ДОРОГІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Сердечно вітаємо вас із початком нового навчального року!
Знову перед учнями по-материнськи відкриває двері улюблена школа, повна знань, книг, підручників. Попереду новий навчальний рік, нові відкриття, нові знайомства, оцінки, домашні завдання. Позаду залишилися прекрасні безтурботні літні дні – улюблені всіма канікули пролетіли стрімко, залишивши теплі спогади, запах свіжої полуниці, ніжну засмагу на щічках і море яскравих спогадів.
День, коли після довгої річної перерви дзвенить перший шкільний дзвінок – особливе свято. Учні за літо відпочили і подорослішали, встигли скучити за вчителями і однокласниками.Вчителі, сподіваємося, теж відпочили і накопичили чимало цікавих ідей для проведення захоплюючих уроків.
Хочеться окремо звернутися до першокласників. Це ваш перший шкільний день – перше свято знань! Звичайно, ви хвилюєтеся, вступаючи в новий світ, хвилюються і ваші батьки, і вчителі. По переду довгий шкільний шлях. Сподіваємося, що він буде світлим: вас чекають нові друзі, хороші оцінки, безліч приємних, незабутніх хвилин.
У школі ви навчитеся читати і писати, отримаєте багато необхідних знань, але це аж ніяк не головне. Найважливіше, чого вас може навчити школа – вмінню думати, самостійно знаходити рішення складних задач, аналізувати, співчувати, співпереживати. Бажаємо вам, щоб перший шкільний рік, а за ним і всі наступні, був схожий на одну з розділів дивовижної книги, повної чудес і нових відкриттів.
Бажаємо усім успішного навчання, цікавих відкриттів та справжніх друзів. А ще обов’язково натхнення і терпіння, бо ж без цього складно осягнути шкільну науку. Нехай задумане збувається, успішно втіляться плани і здійсняться мрії. Вірте в себе, старанно працюйте над поставленими завданнями, нехай вас не зупиняють труднощі і все у вас вийде!
Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ, голова районної державної адміністрації.
Роман ДОМБРОВСЬКИЙ, голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"