Шановні передплатник газети  «Вісті Світловодщини»!

Я щиро вітаю вас із Різдвяними святами та дякую за те, що ви і надалі залишаєтеся з нами.

Кожен з нас у новому році чекає дива, якихось змін, які змінять і наше життя на краще. Я щиро вам бажаю, аби ці зміни відбулися лише на краще у кожного із нас, і в нашій державі в цілому.

Щодо нашого видання, то ми вже сьогодні готові вам запропонувати зміни, Які, я сподіваюся, вам сподобаються. Відтепер у «Вістях Світловодщини» ви знайдете сканворд, життєві історії реальних людей, які ми збирали протягом всього минулого року і продовжуємо це робити і в 2020 році. Також господині в нашій газеті знайдуть рецепти смачних та простих у приготуванні страв із доступних продуктів, поради садівникам та городникам, щомісячний календар магнітних бур та багато іншого.

Окрім цього, ми продовжуємо інформувати вас про основні події, які сталися в нашій державі, області, а також в районі та місті.

Для передплатників газети «Вісті Світловодщини» протягом року триває акція «Привітай ювіляра». Через газету ми привітаємо усіх передплатників «Вістей Світловодщини», а також членів їх родин (дружину, чоловіка, неповнолітніх дітей) з ювілейним днем народження.

Для цього варто лише зателефонувати за номером (097) 558 96 62 і назвати прізвище, ім’я та по-батькові ювіляра чи ювілярки, місце проживання та прізвище листоноші.

З повагою Світлана Калугіна, 

редактор газети «Вісті Світловодщини».

Поширити
"Вісті Світловодщини"