Шановні працівники водного господарства!

Щиро вітаємо вас із нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства України, яке ви святкуватимете 4 червня!

Діяльність працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу націлена на благородну справу – забезпечення потреб населення і галузей економіки України у водних ресурсах, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації та працездатності водогосподарських меліоративних систем. Спільними зусиллями водогосподарників здійснюється єдина технічна політика, впроваджуються нові досягнення науки та техніки.

У цей святковий день висловлюємо впевненість у тому, що ваша самовіддана, наполеглива праця, яка спрямована на розбудову водогосподарсько-меліоративного комплексу України, і в подальшому сприятиме підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розвитку всієї держави.

Перед вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь та налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, добра і достатку, взаєморозуміння та злагоди. Нехай кожен новий день дарує вам радість, втілює надії та сподівання на краще.

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"