Шановні Студенти Світловодщини!

17 листопада – Міжнародний День студентів

230
День студента

Щиро вітаємо вас із Міжнародним Днем студента – улюбленим святом молоді. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Переконані, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави. А ми сьогодні маємо зробити все можливе, аби забезпечити навчальний процес на високому професійному і методичному рівні.

Бажаємо вам, аби кожна сторінка вашого підручника була для вас цікавою, щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є що пригадати і про що поговорити. Бажаємо, щоб навчання проходило на одному диханні, вас цінували друзі, поважали викладачі, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Удачі вам у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я.

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"