Шановні ветерани!

День перемоги

Багато років минуло від того незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
Ми висловлюємо щиру вдячність за героїчні справи, за вашу мужність, за витримку, яку ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину і Світ від фашизму.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.
Ми у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої Світової війни, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Згадка про цю війну об’єднує всіх нас – тих, хто воював на фронтах і працював у тилу, тих, хто втратив у боях своїх близьких, і тих, хто знає про війну лише з підручників історії.
Особливо хочемо подякувати за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Нехай же в День Великої Перемоги, дорогі ветерани, ваші серця будуть зігріті словами подяки за виявлені стійкість духу, терпіння, самовідданість. Нехай ніколи не закриють мирне небо хмари війни.

Добра вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя.

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"