Шановні жителі сіл Світловодського району!

175

Сьогодні усе прогресивне людство відзначає День пам’яті та примирення і 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі. Тоді, понад сімдесят років тому, європейці довели, що тільки в єдності при відстоюванні спільних інтересів можна перемогти найсильнішого ворога та досягти будь-якої мети.

Ми схиляємо голови й перед українськими героями, які  відважно й самовіддано боролися з фашизмом. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.

Сьогодні, на тлі трагічних подій на Донбасі та агресивної політики керівництва Кремля, країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи  спільні цінності та цивілізоване майбутнє. Разом ми переможемо!

З повагою Іванівський сільський голова Андрій Рубаненко, Глинський сільський голова Аріф Різаєв, Захарівський сільський голова Віктор Гарбуз, Озерський сільський голова Віталій Федорус, Федірківський сільський голова Володимир Джулай, Микільський сільський голова Володимир Щукін,  Павлівський сільський голова Микола Панасенко, Григорівський сільський голова Надія Невкрита, Великоскельовський сільський голова Сергій Могильний, Миронівський сільський голова Анатолій Фещенко, староста с. Подорожнє Великоандрусівської ОТГ Володимир Воропаєв.

Поширити
"Вісті Світловодщини"