Шановні жителі Світловодщини!

9 грудня – Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів

278

З метою підвищення обізнаності про Конвенцію щодо попередження злочину геноциду і покарання за нього, а також вшанування пам’яті про жертв геноцидів у вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН постановила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цього злочину. Ця дата була обрана в зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про запобігання злочинові геноциду і покарання за нього.

У Конвенції про попередження злочину геноциду і покарання за нього геноцид визначається як «дії, вчинені з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу ...». По суті, це замах на людство. І оскільки кожна окрема держава відповідальна за захист свого населення від геноциду, така відповідальність передбачає попередження цього злочину. Пам’ятаймо про це, пам’ятаймо про жертв геноцидів, аби не допустити подібного у майбутньому.

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"