Шевченко – символ української нації

Цього року ми відзначаємо 203 роки від дня народження, та 156 років з дня смерті національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
Його ім’я недаремно стало символом нашої нації. Весь свій талант він присвятив служінню народові. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги. І не даремно в кожній українській оселі є шевченківський «Кобзар», який вчили та вчать на пам’ять, по якому вчаться читати.
У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса сьогодні, коли Україна будує власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.
Немає сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, «оживе добра слава, слава України». Задля цього шануймося, дослухаймося до його мудрих настанов, будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар.

Поширити
"Вісті Світловодщини"