Шевченкове слово у душах нащадків

339

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Тараса Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до Великого Кобзаря.

Тарас Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею.
Кожного року Григорівська сільська бібліотека активно долучається до проведення шевченківських днів. Цього року підготували розгорнуту виставку-презентацію «Шевченко – наш. Він для усіх століть» на якій були представлені кращі твори Тараса Шевченка, література про життя і творчість поета.

Із учнями 7 класу провели турнір знавців творчості Кобзаря «Ім’я Шевченка стукає в наші серця». Вікторина складалася з чотирьох етапів: біографія Кобзаря, літературна спадщина поета, з якого вірша ці рядки, розв’язування кросвордів «Чи знаєте ви твори великого Кобзаря». Учасники конкурсу активно відповідали на поставлені запитання, виявилося, що учні обізнані з життєвим та літературним шляхом Кобзаря. Але конкурс є конкурсом і найкращими стали: Ірина Кулинич, Віка Мостова, Катя Гавриленко і Даша Велієва.

Активні читачі бібліотеки Оля Боклажук та Діана Косячко декламували улюблені вірші та поеми Тараса Шевченка.

Марина Куліш, завідуюча Григорівською бібліотекою.

 

Щороку на початку березня вшановуємо пам’ять Тараса Григоровича Шевченка.
Книгозбірні району пропонували своїм користувачам поетичні години, літературно-музичні вернісажі, книжкові виставки та тематичні полиці.

Районна бібліотека підготувала для учнів 8-Б класу СЗШ №10 (класний керівник Алла Климчук, шкільний бібліотекар Світлана Тодорова) інформаційну годину «Тарас Григорович в історії Світловодська». Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря, а в кінці заходу взяли участь у вікторині. Софія Вартік та Ростислав Денденштей читали поезії Шевченка. Найактивнішими були Михайло Штивола, Олексій Бережний, Софія Вартік, Ростислав Денденштей, які отримали заохочувальні призи від районної бібліотеки та ГО «Майбутнє без меж».

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"