Ще довго пам’яттю болітиме війна

9 травня Глинська громада зібралася біля меморіалу «Скорботна мати» для участі в урочистому мітингу «Ще довго пам’яттю болітиме війна», присвяченому 72-ій річниці Перемоги. До меморіалу урочистою ходою пройшли вчителі та учні. Відкрив мітинг сільський голова Аріф Різаєв.

Керівник території звернувся до присутніх із щирими словами вітання. До нього приєдналися завідувач сектору з питань цивільного захисту Світловодської РДА Лариса Самойленко та депутат районної ради Григорій Ворожко.

Свято продовжилося піснями воєнних років, віршами про ветеранів, які відвоювали перемогу, хореографічною композицією «Білий сніг війни»; покладанням квітів до меморіалу та пам’ятника Невідомому солдату, а також традиційною піснею «День Перемоги», яку виконав Володимир Антіпов.

Односельці щиро дякують учасникам заходу: фольклорному колективу «Криниченька», солісткам Яні та Катерині Шанко, читцям Владиславу Бондаренку, Анні Лосковій, Дарині Білошапці, Юлії Холодовій, танцювальному колективу «Аметист» та всім працівникам культури нашого села.

Хочеться відмітити, що до святкування було реставровано пам’ятник воїнам, які загинули під час визволення села. Зробили це вмілі руки працівників місцевої пожежної команди.
Окрема вдячність від громади сільському голові Аріфу Різаєву та працівникам сільської ради за смачну польову кашу, якою пригощали усіх бажаючих.

Поширити
"Вісті Світловодщини"