Щедра палітра осіннього спілкування

460

З роками зникає багато бажань і потреб. Але ніколи не згасає потреба у спілкуванні. Воно має безліч барв і відтінків, завжди неповторне і потрібне, особ­ливо старшим людям. А для того, щоб спілкування було ще й цікавим та успішним, щоб люди літнього віку не так гостро відчували тягар проблем і самотності на своїх плечах, було організовано засідання громадського клубу «Ветеран» (голова – Зінаїда Чернієнко), який діє на базі Павлівського Будинку культури вже понад 10 років.

Погожої пори багряно-золотої осені в Міжнародний день людей похилого віку працівники Будинку культури разом із соціальним працівником підготували та провели на засіданні клубу святкову програму «Палітра спілкування».

Лейтмотивом та метою заходу став вислів: «Давайте додавати не роки до життя, а життя до років».

З діда-прадіда ведеться – де свято – там хліб і пісня. Благословенням цього свята став духмяний коровай, випечений із пшениці нового врожаю, зібраного на Павлівській ниві фермерського господарства «Велетень+» Юрія Булаєнка, виготовлений руками нової жительки Павлівки Наталії Миколаївни Митько. Коровай привертав увагу – на вишитому рушникові Варвари Іванівни Коршенко, який Будинку культури подарувала її невістка Любов Арсенівна красувався пишними, рум’яними боками.

Пригощаючи гостей ведуча заходу Олена Нестерова примовляла: «Причастіться хлібом, хай життя перемагає».

Зі святом привітала голова ветеранської організації Зінаїда Федорівна Чернієнко та представник агротовариства «Інагро» Олексій Кучеренко.

Яскравим моментом заходу стали пісенні привітання від аматорів Павлівського СБК – вокального гурту «Дніпряночка» (керівник Наталія Лупан). Після невеликої перер­ви на святкове застілля-чаювання, коли учасники свята мали змогу невимушено поспілкуватися та пригоститися програма заходу продовжилася тематичною грою «Барвиста хустка в колі гри кружляє». Гості активно брали участь у конкурсах, іграх та естафетах «Зав’яжи хустку», «Кольоровий хоровод», «Струмочок», «Хто швидше», «Квітка народної мудрості». Особливо сподобався головний конкурс «Танцювальний поїзд», в якому учасники «подорожуючи» демонстрували національні звичаї, танці та атрибути різних країн світу.

До пізнього вечора горів вогник у Павлівсь­кому Будинку культури, лунала музика, танці та пісні під баян (баяніст М. Коваленко).

Ліда Микитівна Вакуленко, член Павлівської первинної організації ветеранів України.