Щедра палітра осіннього спілкування

378

30 вересня у Глинській бібліотеці відбулася година спілкування «Людським теплом хай зігріваються серця», яка зібрала в дружнє коло активних читачів. Присутні мали змогу дізнатися про свята, які припали саме на цей день: православне свято Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії; Всеукраїнський день бібліотек, а також Міжнародний день людей похилого віку. Історична довідка про релігійне свято завершилася висновком, що навіть гірчичне зерно Віри допоможе нам і гори пересунути у складному буденному житті. Надія додасть сил розв’язати складні проблеми, а Любов – це духовні ліки від усіх земних негараздів.

Цікаві історичні факти було приведено під час обговорення буття бібліо­течної сис­те­ми: про перші рукописні книги, про одну з найзнаме­нитіших античних бібліотек – Александрійську, про першу біб­ліо­теку Київської Русі та іще багато чого цікавого.

Дійшовши до наступаючого свята – Дня людей похилого віку, між присутніми відбулося жваве обговорення таблиці, в якій наводилися класифікації вікових груп: молоді люди – до 44 років; люди середнього віку – до 59 років; «молоді» довгожителі – до 89 років; «старі» довгожителі – більше 90 років. Також було приведено ряд цікавих фактів, які підтвердили загальну думку про те, що вік – це не перешкода для здійснення мрій.

Завершилося спілкування на веселій ноті – читанням гуморесок Павла Глазового та солодким чаєм з печивом і цукерками.

Тетяна Стецунова, сільський бібліотекар.