Щоб бути здоровими

352

Минулого тижня учні старших класів Глинського НВО зустрічалися із працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Кисельовою та Ольгою Сідненко, а також представниками Олександрійського благодійного фонду «Шлях до життя» Анатолієм Тримбачем та Юлією Санжарою. Темою зустрічі було «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД та гепатит С».

На початку бесіди директор Глинського НВО Юрій Москаленко представив гостей, які, у свою чергу, в доступній формі розповіли школярам про шляхи зараження на ВІЛ/СНІД та Гепатит С, а також як вберегтися від цих вкрай небезпечних для людей вірусних хвороб.

На завершення зустрічі Оксана Кисельова та Ольга Сідненко провели невеличкий тренінг: розділили школярів на три команди і запропонували на ватмані зобразити: першій команді – що призводить до захворювання на вказані хвороби; другій команді – як уберегтися від захворювань на ВІЛ/СНІД і Гепатит С; третій команді – як вести себе з людьми, які хворіють на ВІЛ/СНІД. У заході також брали участь і і вчителі, демонструючи свої знання про вищезгадані хвороби. Як наочний матеріал старшокласники отримали буклети, в яких розповідається, як слід себе вести, аби не захворіти на ВІЛ/СНІД та Гепатит С.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.