Щиро вітаємо з Днем незалежності України!

Вельмишановні і дорогі серцю земляки!

  З нагоди великих національних свят нашої державності – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора – прийміть найсердечніші вітання і побажання!  Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та попри все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
  Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас. Віримо, що день прийдешній принесе нам світло радості від усвідомлення причетності до розбудови наших сіл і селищ, міст, області та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку-Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості.
Від щирого серця й від усієї душі зичимо вам здоров’я, щас­тя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України! Зі святом вас!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"