Щиро вітаємо з професійним святом – Днем адвокатури!

19 грудня – День адвокатури України

282
19 грудня – День адвокатури України

19 грудня – День адвокатури України

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Сьогодні, разом з країною, адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби, зрештою, від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав, гарантованих нашим співвітчизникам Конституцією України.

Приємно відзначити ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків та вашу принциповість у вирішенні важливих питань. Ви завжди зберігаєте нестримне прагнення діяльності, невичерпний запас енергії і наполегливості у вирішені поставлених перед вами задач. Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем адвокатури! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

Миру вам, миру нашій Україні!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"