Школа батьківства та сімейного благополуччя

193

Соціальний проект Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках якого молоді та неповнолітні батьки, батьки з числа колишніх дітей-сиріт, одинокі матері, діти з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, отримають можливість ознайомитися з кращими зразками сімейного життя, домашнього благоустрою, принципами ведення господарства, облаштування житла, основами гармонійного співіснування та організації змістовного дозвілля.

Сім’ї Світловодщини, які мають позитивний досвід сімейного життя та виховання дітей, на благодійній основі, можуть здійснювати соціально-гуманітарну опіку над цими людьми: запрошувати їх до власних осель на вихідні, приїздити до їхніх домівок, спільно організовувати дозвілля та змістовний відпочинок, надавати тематичні консультації та поради.

Повірте, для багатьох з них Ваша допомога є єдиним шансом познайомитися з прикладами та законами «нормального» життя, на жаль, в своєму середовищі вони позбавлені такої можливості.

Віримо, що завдяки Вашій допомозі, діти, що скоро формуватимуть майбутнє нашого краю, побачать, яким чудовим воно може бути, як альтернатива тому що мають зараз…

Формування волонтерської команди відбуватиметься протягом лютого 2018 року. Деталі за телефоном: 067-540-54-39
svit.centre@gmail.com

Поширити
"Вісті Світловодщини"