Сім’я у об’єктиві

Наш народ має багату культуру. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені у звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Це — світовідчуття та світосприймання нашого народу.

Українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, між людьми і природою, духовну цінність кожної окремої людини і народу в цілому.
Наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх і бережливо передавали з покоління до покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона; всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду.
В Україні є свята, присвячені батькам. Це День матері, День батька і батьків, Міжнародний день сім’ї. А з 8 липня 2012 року в Україні відзначається ще одне свято – Український день родини. На перший погляд, свято молоде, але своїми корінням воно проникло у далеку давнину. Присвячене воно, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності.
У рамках свята Світловодська районна бібліотека започаткувала Акцію під назвою «Сім’я в об’єктиві» із серії «Сімейні традиції мого народу», долучившись до якої, кожен може показати фотоісторію свого роду. Мета акції – пізнання та підтримка національних традицій свого роду, повага до своїх предків.
Акція відбувається у соцмережі Фейсбук. Родинні фотознімки з історіями до них чекаємо у групі «Бібліотечна Світловодщина», до якої можна долучитися за посиланням: https://www.facebook.com/groups/722315588121693/.
Для тих, хто не має можливості самостійно викласти фотознімки до соціальної мережі для участі у акції, можете надсилати свої роботи на електронну скриньку Світловодської районної бібліотеки за адресою: knigarsvrlib@gmail.com – ми вам у цьому допоможемо.
Також можна звернутися до своєї сільської бібліотеки або до районної бібліотеки за адресою м. Світловодськ вулиця Приморська, 60, тел. 2-37-97.
Роботи, які надійдуть не в електронному вигляді, розглядатися не будуть.
Прохання до учасників: при викладанні матеріалів вказувати назву акції.
Акція розпочалася і діє протягом трьох місяців та за надходженням робіт.
Запрошуємо до участі!
Світловодська районна бібліотека.