Смертельні рани їхні їм вже не болять

20 лютого на міській площі Світловодська відбувся мітинг-реквієм пам’яті подій трирічної давнини,який став Днем пам’яті Небесної Сотні.
Біля меморіалу Небесній Сотні зібралися працівники Світловодської районної державної адміністрації, районної ради, представники депутатського корпусу, жителі міста.

– Я вірю, що їх подвиг не був марним, – звертаючись до присутніх, підкреслив голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський. – Вічна пам’ять і глибока шана усім, хто віддав і продовжує віддавати своє життя та здоров’я за незалежність нашої держави.

– Сьогодні ми маємо зробити висновки. Мені дуже хочеться, щоб у наступну річницю кривавих подій 20 лютого ми чітко дали відповідь усім тим, хто дивиться на нас з небес: війну закінчено, державність відстояно, а Україна рухається у напрямку розвитку та розбудови, – наголосив голова районної ради Роман Домбровський.

Ушанувавши хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Майдані, присутні поклали квіти до меморіальної дошки та засвітили лампадки.

… Сині та жовті кульки з паперовими лебедями стрімко сяйнули у височінь, туди, де навіки оселилися білі лебеді…

Поширити
"Вісті Світловодщини"