Софія БАРАДУЛЯ – лауреат міжнародного фестивалю «Овація»

458
Софія Барадуля

Софія Барадуля стала лауреатом І ступеня у номінації класична хореографія у міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Овація», який проходив у Олександрії та отримала сертифікат на 50 євро для участі у Міжнародному фестивалі «Зірковий бриз».

14 травня в Олександрії відбувся міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Овація». Світловодська зірочка Софійка Барадуля гідно представила районний Будинок культури.

Софія змагалася з танцівницями різних міст України у номінації класичне соло. Дівчинка представляла 2 хореографічні постановки керівника Ніни Коломієць – класичний танець «Кармен» і танець із балету «Лебедине озеро».

Поважне журі у складі 6 балетмейстерів (голови – Народного ар­тиста України, заслуженого діяча мистецтв України, завідуючого кафедрою Полтавського педагогічного університету імені Короленка Германа Юрченка) високо оцінили виступ юної танцівниці.

Дякуючи керівнику Ніні Коломієць та наполегливій праці Софійки Барадулі результат виявився дійсно блискучим. Представниця Світловодщини отримала Кубок, диплом І ступеня і головний приз фестивалю-конкурсу «Овація» – сертифікат на 50 євро для участі у Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі «Зіроковий бриз», який проходитиме у болгарському місті Кітен 11-25 червня у таборі «Вместе».

Щиро бажаємо юній танцівниці подальших творчих успіхів та перемог!

Поширити
"Вісті Світловодщини"