«Софіївка» зачарувала сім’ї усиновителів

387
ДЕНЬ усиновлення

ДЕНЬ усиновлення

День усиновлення щороку припадає на 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи суспільну значущість усиновлення у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення…» згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.

Цього року районна державна адміністрація організувала для дітей, які виховуються у сім’ях усиновителів та прийомних сім’ях, екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка», який є одним із найкращих зразків садово-паркової архітектури у світі і входить у сімку чудес України. Цей мальовничий куточок, що здобув право називатися перлиною України, є візитною карткою нашої держави, знаходиться у старовинному українському місті Умані і є одним із найулюбленіших туристичних місць не тільки українців, але й гостей з інших держав.

В екскурсії взяли участь 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також їх батьки.

З великим захопленням учасники екскурсії милувалися архітектурою і ландшафтом «Софіївки». Тут чарують відвідувачів водоспади, річка, озера, незвичайні й дуже гарні містки, альтанки, прекрасні статуї та величезні кам’яні брили.

Найбільше екскурсантам спо­добався фонтан «Змія». Це потужний стовп води, висота якого сягає 16 мет­рів, що виходить із щелепи скульптури змії. Він знаходиться посеред озера і є особливим, адже тут не використовується жодний насос – вода б’є під дією різниці у рівнях двох озер.

Біля озер «Софіївки» діти милувалися чудовими чорними та білими лебедями.

Стомлені, але сповнені незабутніх вражень, екскурсанти поверталися додому пізно ввечері. Вони були задоволені екскурсією і дорогою додому, мріяли та обирали місце наступної поїздки.

Учасники екскурсії висловлюють велику подяку голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському за організацію чудового заходу і сподіваються на подальшу спів­працю.

Світлана Фокасій,
начальник служби у справах дітей РДА.
Оксана Кисельова,
в.о. директора районного ЦСССДМ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"