Спасибі за зелену планету

Щороку у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівників лісу. Цього року 15 вересня лісівників Світловодщини зібралися у районному Будинку культури, аби відзначити своє професійне свято. Їх привітати прийшли голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кваша, директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв.

378
Директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв приймає вітання від голови РДА Сергія Твердовського.
Директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв приймає вітання від голови РДА Сергія Твердовського.

Вітаючи від себе та від імені начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко колег та ветеранів галузі з професійним святом, заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кваша побажав, перш за все, міцного здоров’я, наснаги і сил у подальшій розбудові нашої держави та збереження і примноження зеленого багатства Кіровоградщини. Він також нагородив почесними грамотами Державного агентства лісових ресурсів України таких працівників ДП «Світловодське лісове господарство»: лісничого Золотарівського лісництва Сергія Черкавського, майстра лісу Глинського лісництва Юрія Рака, майстра лісу Крилівського лісництва Володимира Смішкова, майст­ра лісу Золотарівського лісництва Віктора Якименка. Подяку оголосили лісничому Новогеоргіївського лісництва Івану Величку та головному економісту Олені Вознюк. Подяку Кіровоградської ОДА оголосили тракторис­ту-машиністу Золотарівського лісництва Олександру Лободі та бухгалтеру Наталії Бузієнко.

Директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв приймає вітання від голови РДА Сергія Твердовського.
Директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв приймає вітання від голови РДА Сергія Твердовського.

– Це свято для Світловодщини має особ­ливе значення, бо ліси — це не тільки одне з найбільших та найкращих багатств нашого краю, але й запорука екологічної рівноваги та економічної стабільності регіону, – звертаючись до присутніх працівників лісового господарства, наголосив у своїй вітальній промові голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський. Керівник району також щиро привітав керівника ДП «Світловодський лісгосп» Олександра Іса­єва з особистим святом – днем народження, а також із професійним святом та нагородив його Почесною грамотою Світловодської районної державної адміністрації.

Грамотою Світловодської районної державної адміністрації також нагороджено механіка підприємства Анатолія Климчука.

У свою чергу, виступаючи перед колегами, начальник ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв нагадав, що майже 90% лісових масивів Світловодського району було створено руками працівників лісового підприємства. Зараз показник лісистості складає 17% і є найвищим на території Кіровоградщини. Олександр Іса­єв розповів і про цьогорічні досягнення. Так, працівниками підприємства створено майже 50 гектарів нових молодих насаджень, проведено доглядів на площі понад 145 гектарів, обробіток ґрунту склав 27,4 гектари. За 8 місяців реалізація продукції лісового господарства склала майже 8,2 млн. грн., що майже вдвічі більше ніж у відповідному періоді минулого року. Сплачено податків до бюджетів усіх рівнів у розмірі 4 млн. 100 тисяч гривень.

– Незважаючи на труднощі, які нині є в державі, наше підприємство впевнено крокує вперед, з кожним роком покращуючи свої результати, – наголосив він. Олександр Ісаєв також вручив почесні грамоти кращим працівникам ДП «Світловодський лісгосп» – Ростиславу Сухіну та Олександ­ру Тараненку.

Привітати своїх старших наставників прийшли представники шкільних лісництв «Лісовичок» (Микільська ЗШ І-ІІІ ст.), «Еколюди», (ЗШ №1, м. Світловодськ) та «Паросток» (ЗШ №7, м. Світловодськ) разом зі своїми керівниками. Вони подякували лісівникам за співпрацю, за настанови, які юні лісівники отримують для того, аби краще розуміти, як працювати із зеленими насадженнями, а також за збереження нашої «зеленої» планети. Вихованці шкільного лісництва «Лісовичок» подарували працівникам лісового господарства Світловодщини вірші.

А гарний настрій лісівникам району створювали артисти-аматори районного Будинку культури: народні вокальні ансамблі «Мрія», керівник Юлія Мартиненко, «Дніпряночка», керівник Надія Татарнікова, дует Любові Воловик та Володимира Котляра, солісти Олена Куциба, Інна Стороженко, Надія Грижунова, майстер розмовного жанру Любов Галузо, танцювальний колектив «Славутянка», Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Володимир Шабалін; ведучий святкової програми – Микола Фокасій.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.