Спортивна родина поповнилася двома майстрами спорту

Наприкінці грудня у Харкові відбувся чемпіонат України з пауерліф­тингу, в якому взяли участь і силовики зі Світловодська. Це тренер зі змішаних єдиноборств, хортингу, фітнесу, бодібілдингу і силових видів спорту СК “Атлант” Микола Нейбургер та його вихованець Сергій Мусієнко.


Микола Нейбургер змагався у професійному дивізіоні у ваговій категорії до 90 кг. Він виконав норматив майстра спорту України з жиму лежачи, віджавши від грудей штангу 170 кг.
У багатоповторювальному жимі спортсмен вижав 26 разів штангу 87,5 кг. Це був кращий результат, Микола Нейбургер посів І місце.
Також спортсмен виконав норматив майстра спорту міжнародного класу у підйомі штанги на біцепс – 76 кг.
Сергій Мусієнко змагався як спортсмен-аматор у ваговій категорії до 82 кг. Він виконав норматив майстра спорту України у становій тязі, піднявши 180 кг. Це був кращий результат і його перемога – І місце.
Обидва спортсмени вперше спробували свої сили на таких змаганнях.
Та загалом пауерліфтери зі Світловодська не вперше беруть участь у титулованих змаганнях і досягають високих результатів, привозять додому золоті, срібні та бронзові медалі. Частими учасниками чемпіонатів України з пауерліфтингу, які проходять у Кривому Розі, є силовики спортивного клубу «Альфа Лідер», тренер – майстер споту міжнародного класу Станіслав Смоляник.
Серед здобутків спортсменів – звання майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту у різних спортивних дисциплінах. Тож пауерліфтинг – це спорт, який може прославити Світловодщину на теренах України, а може, і в Світі чи, принаймні, в Європі. Для цього у нас є всі можливості, а головне – тренери, здатні підготувати спортсменів до змагань такого рівня.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"