Студія «Барвінок» – у динамічному ритмі танцю

Сьогодні ми не уявляємо жодних урочистостей без художнього оформлення – тематична пісня, танцювальна постановка надають заходу особливого піднесення. Артисти – це люди, які обрали для себе професію – приносити радість та гарний настрій іншим. 
Щоразу ми бурхливими оплес­ками зустрічаємо наших аматорів сцени під час проведення сільських чи загальнорайонних свят, особливо – дитячі колективи. Діти, із притаманною їм безпосередністю, зачаровують нас, дорослих, своїм талантом, своїм бажанням завоювати серця глядачів. Одним із таких дитячих танцювальних колективів є студія танцю «Барвінок» під керівницт­вом досвідченого педагога-балетмейстера Ніни Коломієць.


Студія танцю «Барвінок» була заснована 1 вересня 2016 року при районному Будинку культури.
Відтоді юні танцюристи віком від 4 до 14 років стали постійними учасниками культурних заходів і м. Світловодська, і Світловодсь­кого району.
Демонструють вони свій хист до танцю і на різноманітних конкурсах та оглядах. Так, протягом 2016-2017 років на всеукраїнських конкурсах у м. Кременчук юні танцюристи неодноразово ставали переможцями та володарями кубків. Також вони були кращими на фестивалі «Барви рідної землі», який традиційно проходить влітку у Світловодську за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. У цьому році на Всеукраїнському фестивалі «Dance sensation», що проходив у Кременчуці, студія танцю «Барвінок» отримала перше місце, а також кубки, медалі та дипломи у різних номінаціях.


Незважаючи на те, що студія діє не так багато часу, діти з великим бажанням ходять на заняття, готуються до нових виступів та конкурсів.
У програмі юних артистів – 15 танців. Це народна та сучасна хореографія: «Українські візерунки», «Веселі козачки», «Ой, гоп, черевички», «Карпатські усмішки» та інші. Саме виконанням цих танців студія «Барвінок» викликає овації вдячних глядачів. Нещодавно ми бачили їхній виступ під час святкування 60-річчя Павлівської школи, а вони вже готуються до концерту, приуроченого Дню працівників сільського господарст­ва, який незабаром відбудеться у Григорівці. Саме на таких заходах вони від­шліфовують свою майстерність, демонструють нові танцювальні постановки, готуючись до майбутніх конкурсів.
Попереду – багато роботи і багато виступів, та Ніна Коломієць впевнено веде своїх вихованців до нових перемог. Нехай їм в цьому щастить.
Світлана Калугіна.