Створено ГО «Редут» на Світловодщині

Минулого тижня на Світловодщині було представлено обласну громадську організацію «Редут» та запропоновано створити ре­гіональну Світловодську міськрайонну громадську організацію «Редут. Світловодщина». Що це за організація?

1371
Віктор Дудін
Віктор Дудін
Віктор Дудін
Віктор Дудін

Представив її загалу Світловодщини голова обласної організації «Редут», військовослужбовець 3 окремого полку спецпризначення Віктор Дудін.

Серед завдань, над реалізацією яких працюють члени цієї громадської організації, перш за все, – практична і юридична допомога учасникам АТО, у тому числі і реалізація права учасників АТО на земельну ділянку.

Віктор Дудін запропонував створити аналогічну громадську організацію і на Світловодщині, яка в майбутньому об’єднає учасників АТО Світловодська та Світловодського району і, окрім їхніх проблем, буде займатися рядом інших завдань. Присутні на зустрічі з Віктором Дудіним погодилися з тим, що на нашій території має працювати громадська організація, яка брала б участь і у військово-патріотичному вихованні молоді, і в природоохоронній діяльності, і в патрулюванні вулиць наших міста і сіл тощо.

Нині триває робота щодо реєстрації вказаної громадської організації.

Світлана Калугіна.