Створи своє майбутнє сам – готуйся до ЗНО

456
трезуб

Ось і підійшов до завершення І семестр навчального року. Для 11-класників гаряча пора – підготовка до головного свого іспиту – ЗНО. Наразі дуже важливо визначитися, який виш обрати для подальшого навчання, яким дисциплінам віддати перевагу? Тому їм дуже потрібні поради, в першу чергу, батьків, адже це їхній спільний сімейний вибір – ким стане в майбутньому дитина. Тому слід вирішити це питання на сімейній раді.

Ми, педагоги, у свою чергу проводимо бесіди-консультації з учнями щодо вибору предметів. Інформація, яка має допомогти старшокласникам, розміщена на стенді «ЗНО – рівний доступ до якісної освіти».

Слід зазначити, що вчителі Л. Калініченко, М. Животовська, С. Денисенко стали учасниками on-line-семінару, який був організований КЗ «Кіровоградський ОІППО», де співробітники ОРЦОЯО на високому рівні надавали інформацію щодо складання ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови.

На класних зборах класний керівник 11 класу М. Животовська постійно знайомить школярів з новинками «Що очікує на випускників 2018 р.».

Вчителі-предметники приділяють велику увагу підготовці до здачі ЗНО: щоденно розв’язують тести, пишуть творчі завдання. Зокрема, вчитель української мови та літератури Л. Калініченко на своїх уроках постійно використовує творчі 5-хвилинки, де учні тренують свою творчу уяву та мислення.

Нині триває підготовка до класних батьківських зборів з метою підготовки та осмислення важливості пробного ЗНО, яке відбудеться 24 та 31 березня 2018 року. Зареєструватися бажаючим потрібно з 9 по 31 січня на сайті ОРЦОЯО.
У новорічні та різдвяні свята хочеться побажати, щоб обов’язково всі були здорові та щасливі, а цьогорічні випускники обрали свій шлях у житті.

Тетяна Горєва, заступник директора з НВР Павлівського НВО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"