СУБСИДІЮ ОТРИМАЮТЬ УСІ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ

Призначення субсидій для населення сьогодні є однією із найважливіших тем, бо ж торкається майже кожної родини, якщо говорити про Світловодський район.

Минулого року більше як 70% родин нашого району була нарахована субсидія. Так, у 2017 році діючих субсидій на оплату житлово-комунальних послуг було 3209.  На придбання твердого палива та скрапленого газу (готівка) у 2017 році було прийнято 1466 заяв, з них субсидію призначено 1255 сім’ям на загальну суму 3 555,3 тис. грн. 211 заявникам було відмовлено у призначенні субсидії  через те, що їхній дохід перевищує вартість послуг.
Цього року, станом на 11 грудня 2018 року 2208 справ – це діючі  субсидії  по житлово-комунальних послугах.
Зменшення охоплення домогосподарств житловими субсидіями відбулося через певні зміни діючого законодавства, через зміну місця проживання сімей, 483 особи поновили право користування пільгами на оплату житлово-комунальних послуг.
Аби жодна родина не за­лишилася поза увагою держави, аби всі, хто потребує державної допомоги, отри­мали субсидії, управлінням соціального захисту на­се­лення РДА протягом останніх двох місяців, за дорученням голови райдержадміністрації Сергія Твердовського, провело вели­чез­ну роботу з населенням району. Працівники соцзахисту відвідали кожну сільську раду, поспілкувалися з усіма, хто прийшов на прийом, допомогли оформити відповідні документи. Як результат – по 1008 справах проведено перерахунок, додатково зареєстровано 247 індивідуальних звернень, з них призначено субсидію по 202 зверненнях. Не зареєстровано 383 справи (по 215 справ відмовлено, 168 справ припинено).
Також цього року було прийнято 1282 заяви про надання субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу (готівка). Призначено субсидію 1028 сім’ям на суму 3063,9 тис. грн. Не призначено субсидію 254 заявникам у зв’язку з тим, що їхній дохід перевищує вартість послуг.
Як стало відомо із оперативної наради, що відбулася 10 грудня при голові Світловодської РДА, нині жителям Світловодського району вже нараховані кошти по субсидіях на тверде паливо і скраплений газ.
Світлана Калугіна.