Сучасний директор – методичний та виховний центр школи

451

15 грудня на базі Миронівської школи відбувся семінар-практикум для директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Мета заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.

Педагогічний колектив Миронівської школи на чолі з директором Л. Сачевською з душевною теплотою та радістю зустріли гостей. Активну участь у презентації закладу взяли учні школи, які крім музичного привітання підготували подарунки, виготовлені власними руками.

Перша частина заходу мала теоретичний характер, під час якої були висвітлені найактуальніші проблеми та питання сучасної освіти. Методисти комунального закладу «Світловодський РМК» підготували методичні поради та рекомендації для новопризначених керівників. О. Мізинець розповіла про 15 тез нового Закону України «Про освіту», О. Кулинич ознайомила з особливостями проведення ЗНО у 2018 році; Н. Рябчун доповідала про особливості трудового законодавства в освіті та вимогами до ведення документації з кадрових питань, а Л. Косенко висвітлила особливості ведення документації з виховної роботи.

Друга частина заходу мала практичний характер. Педагогічний колектив створив «творчу майстерню», яку зовсім не хотілось покидати. Всі заходи проводили у цікавій формі з використанням інноваційних технологій. Ю. Касько презентувала «Роль методичної роботи в розвитку професійної компетентності вчителя», О. Конограй ознайомив з особливостями діяльності методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу, Л. Рак провела майстер-клас «Від творчого вчителя – до успішного учня», Т. Горбаченко продемонструвала фрагмент методичної оперативки вчителів природничо-математичного циклу «Ситуація успіху – шлях до формування життєвих компетентностей учнів», Н. Гарасько у формі методичного рингу провела фрагмент постійно діючого семінару класних керівників «Традиції та новаторство в роботі класних керівників».

Під кінець зустрічі Н. Рябчун провела тренінг «Конфлікт та комфорт – це норма життя».

Від імені всіх учасників хочеться сказати спасибі організаторам – методистам КЗ «Світловодський РМК», педагогічному колективу Миронівської школи та побажати натхнення, творчості, успіхів в подальшій педагогічній діяльності.

Аліна Сідельниченко, заступник завідувача Федірківського НВК комунального закладу «Глинське НВО».

Поширити
"Вісті Світловодщини"