СВІТЛОВОДЧАНКА МАРИНА ПОЛУДЕНЬ ВИГРАЛА ПОЇЗДКУ ДО NASA. Інтерв’ю з перможницею.

Марина взяла участь у науково-освітньому квізі “Boto Sapiens” і стала переможницею першого науково-освітнього квізу. Вона довела свою любов до космосу і ця любов привела її аж до NASA. Марина обігнала 25873 суперників, відповівши правильно на 300 питань за 442 хвилини! Завдяки неймовірному результату саме вона стала переможницею Boto Sapiens та отримала головний приз гри – подорож на двох до найвідомішого в світі космічного комплексу NASA Kennedy Space Center у Флориді. “Ти зробила це, Марино, і усі оплески зараз адресовані тобі! Лови вітання від усіх друзів “Boto Sapiens”. Ти – просто космос!”, – такими словами привітав Марину “Boto Sapiens” на своїй сторінці у Фейсбук. “Досі не можу повірити. Крутий конкурс, дякую організаторам!” – написала на своїй сторінці у ФБ Марина.
«Вістям Світловодщини» вдалося поспілкуватися із Мариною Полудень, вона відповіла на кілька наших запитань:
– Пані Марино, звідки Ви дізналися про конкурс?
– Я натрапила на сторінку чат-боту (Boto Sapiens) випадково – ввечері переглядала новини в Інтернеті і побачила рекламний банер – людина у білому скафандрі на синьому фоні — стало цікаво.
– І що, відразу вирішили взяти участь?
– Перш за все мені сподобалась тема квізу і хотілося перевірити свої сили. Окрім цього, була дуже крута концепція проведення конкурсу – чат-бот у мессенджерах, якими користуєшся кожен день – автори молодці, гарна ідея. Звісно, можливість поїхати до NASA також була стимулом пройти тест до кінця, доклавши при цьому максимум зусиль.
– Чи сподівалися Ви на перемогу?
– Спочатку були сумніви щодо цього – я не знала, на скільки важкими будуть запитання, до того ж, їх було аж три сотні. Відповівши правильно на усі запитання першої частини гри, яких було близько ста двадцяти, я відчула велике задоволення і зрозуміла, що є шанс перемогти. Після першої частини можна було обирати тематику питань. Моєю стратегією було відповісти спочатку на більш прості питання, наприклад, про Землю та Марс, а важчі – про авіа- та ракетобудування – залишити на потім. Рішення виявилось правильним, я доволі легко впоралась із більшістю питань, хоча над деякими довелося добре поміркувати і погуглити. Після цього неймовірного мозкового штурму, що тривав більше семи годин, я відчувала себе дуже виснаженою, але одночасно надзвичайно задоволеною результатом. Звісно, подорож до NASA тоді стала здаватися більш реальною.
– Що очікуєте від поїздки?
– Я вже була у США декілька разів, тому «вау»-ефекту від нової країни я не чекаю. Проте, впевнена – буде багато вражень від відвідування Космічного Центру Кеннеді. Вже починаю мріяти про те, як буду ходити там, роздивлятися все довкола, дивуватися крутим технологіям і неймовірним досягненням людини. Це буде перша моя подорож у такому форматі, тому, гадаю, враження будуть незабутні!
– Пані Марино, розкажіть трішки про себе.
– Я закінчила школу у рідному місті Світловодськ, далі отримала повну вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті. Моя нинішня робота пов’язана з авіацією – я відповідаю і стежу за якістю роботи операторів Центру підтримки пасажирів відомого європейського лоукостера Norwegian. Маю чимало захоплень, одне з них – читання. Окрім наукової публіцистики, в цілому, захоплююсь астрологією і багато читаю про психологію. Одними із сайтів, які я постійно переглядаю, є TED Talks, The Verge, та різні освітні канали на Ютуб.
– А окрім читання, чим займаєтеся у вільний час?
– Як майже всі діти, в дитинстві я захоплювалася малюванням, спортивними і бальними танцями, нині займаюсь графічним дизайном. Вважаю, людина має спробувати себе у різних сферах, аби визначитися, що їй більше подобається. Я себе вважаю творчою людиною. А ще переконана: вчитися ніколи не пізно і зайвих знань не буває. Саме тому намагаюся більше читати, відкривати для себе щось нове. Так цікавіше.
– Дякую, пані Марино, за розмову. Ми, Ваші земляки, пишаємося Вами.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"