Світловодщина-2018 – відзначили кращих

Сонячний день 29 квітня зібрав на Набережній міста чимало жителів Світловодщини. Дітвора розважалася на батутах і гойдалках, бігала та весело галасувала на майданчику з аніматорами, школярі прикрашали мережаним візерунком парапет, вокальні колективи сільських клубів та Будинків культури ділилися з глядачами своєю великою любов’ю до ліричної пісні, а на головній сцені проходив регіональний презентаційних фестиваль «Світловодщина-2018», в рамках якого відбулося відзначення переможців регіонального народного конкурсу «Слава Світловодщини».

Кожен міг знайти розвагу на свій смак – народні майстри та майстрині продавали свої роботи, районний центр дитячої та юнацької творчості підготував виставку робіт своїх вихованців, кольоровим бісером та стрічками вабили вишиті картини, а Захарівський музей історії та районна бібліотека підготували виставки, біля яких особливо багато збиралося дітей і дорослих.

Вітаючи гостей свята, голова Світловодської РДА Сергій Твердовський відзначив, що йому надзвичайно приємно вже втретє відкривати презентаційний фестиваль «Світловодщина – край нашої мрії». Щороку у заході беруть участь люди, які щиро люблять свою батьківщину, і ця любов – у відповідальному ставленні до роботи, бажанні зробити свій край кращим, сучаснішим.

– Саме тому цього року і було прийнято рішення відзначити представників підприємств різних галузей, державних діячів та молодь – нашу надію – у регіональному конкурсі «Слава Світловодщини». Усі номінанти – достойні представники Світловодщини, і мені особ­ливо приємно працювати з вами на благо нашої землі.

Помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян та директор філії Кремчуцької ГЕС Сергій Яременко, у свою чергу, подякували організаторам за цікавий захід та побажали подальшого розвитку і процвітання Світловодщині.

Конкурс «Слава Світловодщини» проходив шляхом інтернет-голосування. 20 номінацій представляли різні галузі та сфери життя Світловодщини. У номінації «Медицина» перемогу здобула Світлана Березюк, «Культура» – Лариса Москаленко, «Освіта» – Наталія Гарасько, «Подія» – Чемпіонат України з автомобільного кросу «Єврокрос», «ЗМІ» – Інтернет-видання «Світловодськ», «Духовність» – Церк­ва Введення Пресвятої Богородиці, «Відпочинок» – піцерія «Челентано», «Торгівельна мережа» – «МаркетОпт», «Офіційний бренд» – Кременчуцька ГЕС, «Надія Світловодщини» – Даніїл Вакуєв, «Туризм» – яхт-клуб «Кристал», «Сфера комунальних послуг» – Світловодське управління експлуатації газового господарства, «Державна установа» – Світловодський МРВ УДСНС України у Кіровоградській області, «Молодь» – Микола Фокасій, «Громадська ініціатива» – ГО «Велотуризм», «Закон і правопорядок» – Світловодський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області, «Сільське господарство» – ФГ «Золотарівське», «Промисловість» – Кременчуцька ГЕС, «Спорт» – Рудольф Матвєєв, «Державний діяч» – Сергій Твердовський. Переможці отримали відзнаки та Кубки.

Завершилося свято молодіжним концертом від гурту «Живий звук» та дискотекою.

Ніна СОКУРЕНКО.