Світловодщина отримала безкоштовні ліки

887

27 липня медичні заклади Світловодщини отримали гуманітарну допомогу – безкоштовні ліки, які передали благодійні фонди «Шлях до життя» та «Здорова нація».

Директор Глинського навчально-виховного об’єднання Юрій Москаленко вже 6 років співпрацює з вищезгаданими благодійними організаціями. На весні цього року на території міста вже пройшла акція для попередження захворювань ВІЧ та гепатит – усі бажаючі могли зробити аналіз крові експрес тестами у пересувній лабораторії. Цього разу, за сприяння Світловодської РДА Світловодська центральна районна лікарня та КЗ «Центри первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради» отримали необхідні пацієнтам ліки – Веснол, Реналган, Мельдоній, Глюкозу та інші.

За словами Юрія Москаленка, такі акції проходитимуть і у майбутньому. Вже цього місяця знову працюватиме виїзна лабораторія для виявлення захворювань на ВІЧ. А надання медичних препаратів відбуватиметься щомісяця – головні лікарі медустанов зможуть замовляти наперед необхідні ліки.

Висловлюємо слова подяки голові правління благодійного фонду «Шлях до життя» Анатолію Тримбачу та благодійному фонду «Здорова нація» та сподіваємося на подальшу співпрацю.