СВІТЛОВОДЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 95-ИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

27 червня жителі Світловодщини відзначили два свята – День Конституції та День Світловодського району.

Заходи відбулися у районному Будинку культури. Жителів Світловодського району зі святами привітали голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський, представник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко та заступник командира військової частини А-1201, майор Валерій Капустян. У своїх вітальних зверненнях вони бажали жителям нашого краю щастя та добробуту в родинах, мирного неба, а Світловодщині – розквіту. Валерій Капустян, зокрема, щиро подякував усім жителям району за допомогу, яку вони надають військовій частині А-1201, за увагу і турботу про солдат, які в нинішній час захищають східні рубежі нашої держави та від командування військової частини А-1201 вручив грамоти голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському та голові районної ради Роману Домбровському за активне проведення військово-патріотичної роботи, організацію дієвої допомоги військовій частині А-1201 та з нагоди Дня Конституції України та Дня Світловодського району.

Керівники району також привітали заступника начальника УКДІ Віктора Бурлаку, який 30 років тому, 27 червня був призначений начальником управління каналу Дніпро-Інгулець і пропрацював на цій посаді з моменту його будівництва – 28 років, а нині є надійним порадником для новопризначеного начальника Олександра Панченка.

За заслуги у забезпеченні соціально-економічного та культурного розвитку, меценатство і благодійність та вагомий внесок у створення матеріальних, культурних та духовних цінностей посвідчення про занесення до Книги Пошани Світловодського району отримали Марія Павлівна Коновалова (с. Федірки), Юрій Миколайович Булаєнко (с. Павлівка), Петро Касянович Запорожець (с. Іванівка (посмертно)), Прокіп Пантелеймонович Залюбовський (с. Глинськ (посмертно)).

З нагоди свят ряд жителів району були нагороджені грамотами та подяками різних рівнів. Так, подяки обласної державної адміністрації оголосили завідуючій сектором контролю відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та контролю апарату Світловодської РДА Надії Литвиненко та начальнику відділу створення державного реєстру виборців апарату Світловодської РДА Володимиру Литвиненку за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розбудову державної служби в області та з нагоди державної служби і 100-річчя запровадження державної служби. За сумлінну працю, вагомий внесок, та особистий
вклад в соціально-економічний розвиток району з нагоди Дня Конституції України та Дня Світловодського району почесними грамотами Світловодської районної державної
адміністрації та Світловодської районної ради нагородили секретаря Глинської сільської ради Яну Білошапку, капітана яхти «Кристал», члена ради яхт-клубу «Кристал» Валерія Ворончука, касира Озерської сільської ради Юлію Гапон, старшого сержанта, сержанта з матеріального забезпечення такелажної роти військової частини А-1201 Віталія Клочая, капітана яхти «Сюрприз», секретаря ради яхт-клубу «Кристал» Валерія
Кулібабу, Павлівського сільського голову Миколу Панасенка, старшого солдата, старшого стрільця взводу охорони та оборони роти охорони та оборони батальйону охорони військової частини А-1201 Олександра Погорілого, лейтенанта, інженера відділу зберігання боєприпасів військової частини А-1201 Олександра Медведьова, директора Федірківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад», депутата районної ради Миколу Хоменка; грамоти Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради вручили завідувачці сектору організаційно-кадрової роботи фінансового управління районної державної адміністрації Людмилі Бондаренко, фельдшеру ветеринарної медицини Світловодського районного відділу Головного управління Дежпродспоживслужби в Кіровоградській області Галині Булай, фельдшеру санітарного Світловодського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Інні Криштальовій, спеціалісту землевпоряднику Іванівської сільської ради Світлані Мирончук, спеціалісту ІІ категорії – бухгалтеру Великоскельовської сільської ради, депутату Великоскельовської сільської ради Оксані Семеновій, депутату районної ради сьомого скликання Андранику Тартикяну, провідному методисту з театрального жанру Світловодського районного Будинку культури Ользі Тітовій; подяки Світловодської районної державної адміністрації та Світловодської районної ради оголосили директору сільського Будинку культури Миронівської сільської ради Валентині Стратієнко.

До Дня Конституції України та до Дня району відзнаки від народного депутата України Олеся Довгого вручили заступнику керівника апарату, начальнику відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та контролю апарату Світловодської райдержадміністрації Валерії Нівакшоновій, начальнику управління соціального захисту населення РДА Андрію Поварчуку, начальнику фінансового управління Світловодської РДА Юлії Артеменко, директору районного Будинку культури Надії Грижуновій, директору Світловодського районного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Миколі Середенку, директору Світловодської районної бібліотеки Юлії Похіловій та іншим.

Відзначили грамотами та подяками і кращих працівників медичної галузі району та держслужбовців, які нещодавно відзначили своє професійне свято.

Концертну програму підготували хореографічний колектив «Світоч» Власівського Будинку культури, керівник Алла Петько, народні вокальні ансамблі «Відлуння», «Мрія» та «Дніпряночка», солісти Любов Воловик та Надія Татарнікова.

Після урочистої частини святкування продовжилося на території яхт-клубу «Кристал». Тут відбувалося справжнє народне гуляння з польовою кашею, юшкою, іграми та розвагами. Усі бажаючі мали можливість покататися на яхтах. Розважали присутніх гурти з Кропивницького «Ap snd ap», MCM та DJ Trast.

В цей же час проходили змагання з футболу та волейболу між сільськими командами, а також турнір з перетягування линви на кубок народного депутата України Олеся Довгого. Кращими у перетягуванні линви, володарями кубку народного депутата України Олеся Довгого стала команда Григорівської сільської ради; друге місце посіла команда із Захарівки, третє – з Павлівки.

У волейбол на піску краще всіх зіграла команда м. Світловодська, другою стала команда з Григорівки, третьою – команда із Захарівки.

У змаганнях з футболу перше місце виборола команда з Григорівки, друге – з Павлівки, третє – з с. Подорожнє Великоандрусівської ОТГ. В спортивних змаганнях, приурочених Дню Світловодського району, взяли участь сім команд. Спортсмени випробовували свою фізичну підготовку за коловою системою, тому змагання тривали аж до 18.00, що дало можливість усім командам продемонструвати свій рівень підготовки. І глядачі, і спортсмени отримали маску позитивних емоцій та приємних вражень.

Світлана КАЛУГІНА