Світловодщина відзначила державні свята

Районні урочистості, приурочені Дню Державного Прапора та Дню незалежності України, відбулися біля пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України», який нещодавно був відкритий на Набережній. Покласти квіти на знак глибокої шани та пам’яті до героїв-воїнів, які захищають незалежність нашої держави на Сході, прийшли керівництво району, працівники структурних підрозділів РДА, апарату районної ради, учасники АТО,  сільські голови, депутати районної ради, жителі м. Світловодська, сіл Світловодського району.
Захід розпочався з покладання квітів до підніжжя пам’ятника.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов, голова міськрайонної спілки АТО Олександр Скотніков та інші.

  • Я щиро всіх вітаю з найважливішими для нашої держави святами – День Прапора та День незалежності України. Саме зараз ми по-особливому гостро усвідомлюємо важливість символів нашої держави, переосмислюємо значимість нашої незалежності. У 28-у річницю ми надто високою ціною відстоюємо право бути вільними. Я тішуся тим, що у ці святкові дні нам є куди прийти, покласти квіти і подякувати нашим захисникам за їх мужність і жертовність, які вони сьогодні проявляють на східних кордонах України. Завдяки всебічній підтримці народного депутата України Олеся Довгого, колишнього голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського, депутатського корпусу Світловодської районної ради нам вдалося в цьому році збудувати цей величний пам’ятник – «Борцям за волю та незалежність України». Я всіх вітаю зі святами, бажаю процвітання і розвитку нашій країні, кожному з нас – родинного тепла та затишку і всього щонайкращого у майбутньому, – сказав Володимир Похілов під час урочистої промови.

Олександр Скотніков, звертаючись до присутніх, привітав їх зі святами, закликав усім згуртуватися навколо ідеї розбудови нашої держави, а про її цілісність і недоторканність подбають наші захисники.

  • У ці дні з болем згадую трагічні події п’ятирічної давнини, коли українські воїни потрапили до так званого Іловайського котла. Прошу хвилиною мовчання вшанувати їх світлу пам’ять, а також тих солдат, які віддали своє життя за Україну, – сказав Олександр Скотніков.

Усі присутні схилили голови на знак скорботи за загиблими.
Урочистий мітинг завершився патріотичною піснею у виконанні солістки районного Будинку культури Любові Воловик під хореографічною постановкою у виконанні вихованців танцювального колективу Глинського Будинку культури під керівництвом Анни Білоус.
Світлана Калугіна.
Фото Юлія Калугіна

Поширити
"Вісті Світловодщини"