Світловодськ – місто нашої мрії

577
Дмитро Оксененко вручив сертифікат раднику голови районної державної адміністрації з питань учасників АТО Дарії Ільїній.
Дмитро Оксененко вручив сертифікат раднику голови районної державної адміністрації з питань учасників АТО Дарії Ільїній.

Перша неділя червня для Світловодська є особливою через відзначення Дня міста – цього року Світловодськ відзначив 63-ю річницю.

Розпочалося свято з урочистостей, які, за традицією, відбулися на головній площі міста. Усіх, хто прийшов відзначити це загальне свята, з вітальними словами звернулися міський голова Валентин Козярчук, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, гості свята, представник народного депутата України Олеся Довгого Дмитро Оксененко, політики Михайло Саакашвілі та Надія Савченко та багато інших.

Після цього, також за традицією, молодь у яскравих костюмах влаштувала флешмоб за участю учасників духового оркестру.

По завершенню урочистостей усі рушили до парку ім. Т. Шевченка, де і відбувалися основні дійства, одне з них – регіональний дитячий хореографічний фестиваль «Барви рідної землі», який щорічно проводиться під егідою Олеся Довгого.

Зі сцени літнього театру знову звучали вітальні слова, міський голова вручив ряд відзнак кращим представникам міської громади.

Серед гостей, які привітали світловодців із Днем міста, був перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. Він, серед іншого, повідомив, що із державного та обласного бюджетів виділено по 10 мільйонів гривень, які у цьому році будуть спрямовані на капітальний ремонт об’їзної дороги по вул. Єгорова. Більше того, за словами Сергія Коваленка, її буде вимощено аеродромними плитами виробництва місцевого підприємства – ЗБВ ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром».

Привітання із Днем міста від народного депутата Олеся Довгого передав його прес-секретар Дмитро Оксененко. Разом із вітальними словами він також від імені пана Олеся вручив містянам сертифіката на спорудження у Світловодську пам’ятника воїнам-героям АТО.

Літній театр цього дня майорів різнокольоровими барвами – діти із Кропивницького, Градизька, Кременчука, Олександрії, Знам’янки, Новоукраїнки Новомиргорода та Світловодська, а також з Олександрійського Знам’янського, Новоукраїнського та Новомиргородського районів готувалися до конкурсної програми у номінаціях «Народний танець» та «Сучасна хореографія».

Взяти участь у цьому прекрасному дійстві приїхало 42 колективи, а якщо ще точніше – 1054 учасники.
Фестиваль проходив на двох сценах. На головній сцені парку ім. Шевченка представляли народні танці (58 номерів). На другій сцені – сучасну хореографію (56 композицій). З кожною категорією працювало окреме фахове журі.

Юні танцюристи вразили журі і глядачів своєю майстерністю та наполегливістю у прагненні перемогти. Кращими у різних номінаціях та вікових групах стали: колектив з Олександрійського району «Авантюрин», Новоукраїнський колектив «Натх­нення», Світловодські колективи «Водограй», «Вогник» і «Водограй», «Едванс», Кременчуцькі колективи «Тіп-топ», «Янг денс фемелі», «Кріс денс студіо», Приютівський колектив «Вікторія», Знам’янський колектив «Веселка», Олександрійські колективи «ШОК», «Денсики», Знам’янський колектив «Веселка», сестри Закревські Аня та Ольга.

Призери фестивалю отримали кубки і дипломи. Окрім цього, кожен танцювальний колектив на згадку про участь у фестивалі-конкурсі отримав подарунок – годинник.

Свято тривало до пізнього вечора. У парку відвідувачі мали змогу розважатися на атракціонах, взяти участь у різноманітних конкурсах, відвідати виставку-продаж сувенірних виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виставку робіт художників м. Світловодська та учнів дитячої художньої школи і дитячої школи мистецтв «Світловодська палітра», подивитися концертну програму народних аматорських творчих колективів Власівського Будинку культури «Власівські візерунки», переглянути відеофільми «Місто нашої мрії», «Світловодськ туристичний»; ляльковий театр тощо.

Завершальним акцентом свята став святковий концерт-конкурс «Співоча родина», який відбувся ввечері на Бульварному узвозі.

Світлана Калугіна.

Фото: svetlovodsk.com.ua

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.