Світловодськ вітав кращих кермувальників

28 жовтня у Світловодську, за підтримки народного депутата України Олеся Довгого та голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, відбулося змагання з фігурного водіння та швидкісного маневрування. Цього року змагання були приурочені 74-ій річниці визволення України від фашистських загарбників та Дню автомобіліста.

Учасників змагань привітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян. Вони побажали їм успіхів у змаганнях і перемоги.

Володимир Похілов, зокрема, до Дня автомобіліста та дорожника оголосив подяки голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського Тетяні Стригуль та Юлії Швидкій.

Ці змагання у нашому місті проводилися вже в 11-те і втретє – на Кубок нашого видатного земляка, який пішов із життя, чемпіона Європи, України з фігурного водіння та гонок на виживання серед інвалідів Ігоря Довгого. Метою змагань було залучення водіїв до пропаганди безаварійної експлуатації транс­портних засобів, дотримання правил та культури водіння між учасниками дорожнього руху.

Після оголошення складу суддів, головний суддя змагань Віктор Депутат провів інструктаж та ознайомив водіїв із трасою, завданнями та фігурами.

У змаганні взяли участь водії зі Світловодського району, Світловодська, Кременчука та Горішніх Плавнів. Нагороди переможцям вручили голова Світловодської об’єднаної міськрайонної організації «Товариство сприяння оборони (ТСО) України» Сергій Шехов­цов та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян. А переможцями цього року серед чоловіків стали: Ігор Чаус – третє місце, Юрій Руденко – друге місце, перше місце та перехідний кубок виборов Олег Тарасенко.

Серед дівчат також визначилися переможці. Третє місце виборола Любов Олійник, друге місце – Юлія Швидка, а переможницею стала Ірина Солодовнікова. Разом із нагородами переможці отримали також і солодкі призи.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"