Світловодська районна рада оголошує конкурс

487
трезуб

Світловодська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії організаційного відділу виконавчого апарату районної ради. Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. У конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії організаційного відділу районної ради можуть брати участь особи, які мають повну вищу юридичну освіту, загальний стаж роботи не менше 3-х років, знають основні програми роботи на комп’ютері та вільно володіють державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документа про освіту, копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

За довідками звертатися за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, адмінбудинок, 3-й поверх, кім.16, телефон 7-34-63.