Світловодська ЦРЛ посіла друге місце в області

  Нещодавно головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко провів лікарську конференцію, на якій були присутні голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови РДА Володимир Похілов, міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови Ірина Щербина, представники медичних установ міста і району. Серед гостей заходу були директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко, заступник директора департаменту охорони здоров’я з економічних питань Тамара Зватанова, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, районні та міські депутати.

  Відкрив конференцію головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко. Він, а також головні лікарі міського та районного центрів надання первинної медико-санітарної допомоги Людмила Шумейко і Світлана Березюк ознайомили присутніх із підсумками роботи очолюваних ними медичних закладів, надали аналітичні і статистичні дані щодо рівня захворюваності, народжуваності, смертності; забезпеченості медикаментами, укомплектованістю фахівцями тощо протягом 2016 року.
  Щодо поліпшення матеріально-технічної бази Юрій Котенко зазначив:
  – За рахунок коштів, виділених з бюджету розвитку міста і району, встановлено установку для подачі кисню у відділенні хірургічного корпусу вартістю 60 тис. грн., з районного бюджету виділено додатково 250 тис. грн. для придбання кардіологічного датчика для апарату УЗД та апарату рентгенівського дентального. За рейтинговою оцінкою діяльності галузі охорони здоров’я області за 2016 рік Світловодська ЦРЛ, а також міський та районний центри первинної медико-санітарної допомоги, за 2016 рік посіли 2-е рейтингове місце.
  До привітань долучився і директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Олег Рибальченко. Він щиро подякував медикам Світловодщини за наполегливу працю, яка забезпечила високий професійний результат. Але у чиновника були і певні зауваження. За його словами, Світловодська ЦРЛ “відзначилася” у минулому році дитячою смертністю, що вплинуло і на загальний результат. У підсумку – друге рейтингове місце.
  Принагідно очільник департаменту охорони здоров’я ОДА розповів присутнім про перспективи та зміни, які очікуються у системі охорони здоров’я вже цього року.
  За багаторічну сумлінну працю та з нагоди отримання другого рейтингового місця Юрій Котенко вручив грамоти кращим працівникам медичної галузі Світловодщини. Медичних працівників також привітали з їхніми професійними успіхами голова районної ради Роман Домбровський, міський голова Валентин Козярчук та інші.
  Романа Домбровського, зокрема, наголосив, що районна влада завжди підтримувала і підтримуватиме медиків нашого регіону.
  – За ініціативи голови райдержадміністрації, депутатів районної ради упродовж року виділялися кошти на фінансування та співфінансування тих чи інших спільних проектів, завдяки чому матеріально-технічна база медичних закладів вторинного рівня значно покращилася. Запевняю, що влада району і надалі буде допомагати медичним закладам другого та першого рівнів, бо це спільне завдання і міста, і району, – підкреслив Роман Домбровський.
  Світлана Калугіна.

  Поширити
  "Вісті Світловодщини"