Світловодські спортсмени – чемпіони з пауерліфтингу

1403

Надзвичайно вдалим був виступ команди світловодських спортсменів на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, який пройшов у м.Кривий Ріг. Наполеглива підготовка до змагань за керівництва тренера, майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Станіслава Смоляника не була даремною: дев’ять спортсменів вибороли 15 медалей, з них 7 золотих, 5 срібних і 3 бронзових.

Так, у триборстві (присяд зі штангою, жим лежачи та станова тяга) перше місце у ваговій категорії до 56 кг виборола Світлана Калугіна; у жимі лежачи в своїх вагових категоріях золото завоювали Данило Горобець та Оксана Кураш. Олексій Гончар у цій дисципліні виконав норматив майстра спорту міжнародного класу і став срібним призером чемпіонату. Срібло серед жимовиків виборола і кандидат у майстри спорту Дар’я Кузнецова. Бронзовим призером у жимі лежачи стала кандидат у майстри спорту Людмила Балаханова.

У становій тязі Світлана Калугіна виконала норматив майстра спорту і виборола перше місце. Золото у дисципліні «Станова тяга» виборов і Данило Горобець. Норматив кандидата у майстри спорту зі станової тяги виконали Богдана Корогід та Людмила Балаханова – вони посіли друге та третє місця відповідно. Кандидатом у майстри спорту зі станової тяги, а також володарем срібної медалі став Віктор Балаханов.

Вперше світловодські пауерліфтери брали участь у змаганнях з багатоповторного жиму. Золото з цієї дисципліни виборов Данило Горобець і Дар’я Кузнецова, другим став Станіслав Смоляник, третім – Олексій Гончар.

У нашій розмові з тренером команди, яка відбулася по приїзду додому, Станіслав Смоляник підкреслив надзвичайну працьовитість спортсменів.

– Цей вид спорту, дійсно, вимагає наполегливої роботи над собою у міжсезоння (так називаються період між змаганнями), – говорить Станіслав Смоляник. – У кожного була задача-максимум – подолати лінь, викладатися стовідсотково на кожному тренуванні, часто перемагаючи навіть біль, побутові проблеми, адже наша команда складається не з професіоналів, а аматорів, у яких, окрім залу, ще є сім’я, робота, навчання. Вони йшли до мети. Робота не була марною і ми маємо високі результати.

Команда пауерліфтерів спортивного клубу «Альфа Лідер» щиро дякують народному депутату України Олесю Довгому, керівнику СУБП «НАК» Олегу Медянику, директору Світловодського заводу адсорбентів Сергію Близнюку, приватним підприємцям Сергію Рєзніку та Наталії Гусєвій за підтримку і фінансову допомогу, яку вони постійно надають нашим спортсменам.

Шановні меценати! Ваша допомога дуже важлива. Спортсмени щиро дякують за сприяння і можливість брати участь у змаганнях високого рівня, демонструвати результат своїх наполегливих тренувань.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"