Світловодські волонтери знову в дорозі

192

Щомісяця наші волонтери ГО «Іволга» і Спілки учасників АТО відвідують бійців на передовій.

17 березня побували в районі Пісків і Златоустовці, що за 60 км від Маріуполя.
Погодні умови не сприяли поїздці, але ми виконали все, що запланували. Наш «Васильок» знову навантажили «під зав’язку», ще й причіп додали. І знову зворушливі зустрічі, обійми, а інколи й сльози.

В Златоустівці Геннадій і Ірина виїхали нам назустріч, де й наділили їх смаколиками і необхідними речами: буржуйка, плівка, мішки, скоби, ліки, телевізор. Знаю цих мужніх бійців з 2015 року і як би не хотілось розлучатись, мусили – нас чекали в інших підрозділах. Погода зовсім «здуріла» – тут сніг, там дощ. Через дощ не змогли навіть нормально поспілкуватись. Холодно, мокро, незатишно.

Нашому земляку Миколі Литвиненку передали гостинці з дому, а далі в іншій підрозділ, до «ведмедиків». Та далеко не заїхали – «Васильок» заволав, що не вибереться з причепом з донецької багнюки. Чекали на КАМАЗа, а не доїхали зовсім трішки. Перевантажували дуже швидко, щоб дощ не зіпсував продукти і не намочив речі, ледве встигали фотографувати для звіту.

Скільки поїздок було з 2014 року, мабуть, точно і не порахую, але кожна поїздка незабутня, враження неповторні. А відчуття? Мами мене зрозуміють… Коли на зустріч тобі біжить боєць, промоклий, з гирями багнюки на берцях, але з такими щасливими очищами… – за такі миті все на світі віддав би, розумієте? Смаколики, речі, вареники, млинці – це все так… Головне, що вони розуміють – їх не залишили, їх люблять і пам’ятають.

За минулу поїздку я не робила допису, тому будемо дякувати цього разу всім нашим благодійникам і небайдужим людям з великим добрим серцем. Низький уклін вам, що допомагаєте! Тому що зібрати вантаж і все необхідне бійцям дуже важко, просимо, просимо… і знову просимо.

Щира вдячність жителям Миронівки, в особі голови ветеранської організації Володимира Яковича Олещенка за овочі та консервацію. Жителям Заводського мікрорайону, в особі Тетяни і Костянтина Макарових, Надії Степанівни Коваленко та багатьом іншим за домашні смаколики та консервацію.

 

Велика вдячність нашим постійним благодійникам і помічникам: голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському, директору ПП «Віктор і К» Віктору Королю, депутату Світловодської районної ради та керівнику ТМ «Світ сир», ФГ «Корида» Олегу Медянику, директору СПД Коханюк О.К. «Світловодська паляниця» Анатолію Калашнику, Олександру і Олені Дзюникам магазин «МастерТекс», колективу управління каналу «Дніпро-Інгулець», депутату Світловодської районної ради Тетяні Адактуєвій (керівник ФГ «Колос»), депутату Світловодської районної ради Володимиру Грушці (керівник СФГ «Гвіса»), депутату Кіровоградської обласної ради від УКРОПу Сергію Савченку, керівнику Кіровоградської обласної організації УКРОП Михайлу Бєжану.

Щира вдячність волонтерській групі «Голубка», Інні Колпак «Серця матерів Кіровоградщини», Віталію Куксі, Оксані Аврамчук, Дарії Маліновській, Людмилі Цимбал, Наталії Підпанок, пану Леоніду, Надії Колєсніковій, учням Світловодської ЗОШ №10, учням Павлівського НВК, Валентину Горбачову, членам Світловодсь­кої міськрайонної Спілки учасників АТО, Валерії Приваловій за чудові обереги, Надії Коваленко за 2 кольорові телевізори і пироги, Олені Мусієнко, Аллі Постевці, Людмилі Грицик і Анжеліці за вареники і млинці, Любові Тороп, Віктору Регеші, Ларисі Перевєрзєвій, Вірі Фетісовій, Наталії Задорожній, Вікторії Кондратенко. Просимо вибачення, якщо когось не назвали.
Ми вам дуже вдячні!

Дарія Ільїна, Олександр Скотніков, Роман Козловський.

Поширити
"Вісті Світловодщини"