Святкуй, колиско роду!

  439

  Із самого ранку 9 вересня Григорівка жила передчуттям свята – на площі встановлювали батути та каруселі, біля сільського Будинку культури облаштовували місце для приготування традиційної каші, якою обов’язково частують на день села.

  Звичайно, до свята почали готуватися значно раніше – аматори мало не щодня репетирували концертні номери, працівники сільської ради прибирали сквер біля Будинку культури. Свято прикрашала виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, яку підготували Ольга Бєлоєдова, Людмила Коршенко та Олена Коваленко. Тут і вишиті картини, рушники і серветки досвідчених майстринь і паперові лебеді та квіти, виготовлені старанними руками молодшого покоління.

  Гостей свята привітали короваями, які громаді подарували сільгоспвиробники Айкарам Тартикян, Вадим Дмитрієв та Валерій Гавриленко.

  Звертаючись до жителів та гостей Григорівки сільський голова Надія Невкрита подякувала своїм односельцям, справжнім трудівникам, завдяки яким село живе і процвітає. У селі представлені чи не всі галузі сільського господарства – від тваринництва і до переробної галузі. Фермери підтримують село і відгукуються на усі прохання та пропозиції громади. А ще громада щиро вдячна народному депутату України Олесю Довгому, за сприяння якого у школі замінено опалювальну систему.

  У селі проживають 5 жінок, удостоєних звання Мати-героїня, і ця цифра ще не відображає повної кількості усіх жительок Григорівської сільської ради, достойних цього високого звання, адже тут проживає 19 багатодітних сімей.
  Григорівську громаду привітали помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко та начальник управління освіти молоді та спорту, депутат районної ради Сергій Скопич, які побажали громаді якщо й змін, то лише на краще, а також успіхів та процвітання.

  Грамотами відзначили спортивну сім’ю Косячків, які на обласних змаганнях вибороли перше місце, а також Григорівську спортивну команду – учасників змагань, які проходили цього ж дня, приурочених Дню фізкультури і спорту. У змаганнях з пляжного волейболу та футболу вони посіли перші місця.

  У святі взяли участь малі козача­та – вихован­ці ДНЗ «Ромаш­ка», фольклорний колектив «Журавка», вокальний гурт «Забава», вокальні колективи «Горлиця», «Вербиченька», «Джерело» та «Відлуння» – гості із Глинська, Микільського та Світловодського РБК, артисти Наталія Осика та Ірина Холодова. Концертну програму підготували директор Григорівського СБК Віктор Сердюченко, художній керівник Валентина Воловик та завідуюча сільською бібліотекою Марина Куліш.

  Після концерту гості свята відпочивали на площі села, де їх розважала жива музика. У цей день, мабуть, танцювали усі – від малого до великого.

  Поширити
  Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.