Святкування Всесвітнього дня води в управлінні каналу Дніпро-Інгулець

320

5 січня 2018 року Держводагентство України оголосило про прийом творчих робіт на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня), який тривав до 2 лютого.

Для визначення переможця на офіційній сторінці Держ­водагентства, у соціальній мережі Facebook з 14 по 28 лютого проходило голосування.

У конкурсі взяли участь 129 робіт, авторами яких були діти та дорослі.

Серед усіх робіт найбільше «подобайчиків» отримала робота Юрія Бойкова (м. Каховка) – 942. Вона і стала кращою серед інших та буде використана для виготовлення власної марки Держводагентства.

У зв’язку з тим, що найактивнішими учасниками конкурсу були діти, Держводагентство обрало ДИТЯЧІ малюнки, які набрали найбільшу кількість уподобань шляхом проведення голосування серед фахівців апарату Агентства. За результатами голосування перемогу здобула робота Наталії Хрієнко (1 клас, с. Велика Скельова).

Цей малюнок буде використано для виготовлення власної марки Держводагентства у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

Усі діти, які брали участь у конкурсі, нагороджені дипломами Держводагентства. Серед них багато учнів Великоскельовського НВК. Це Давид Бабич, Каміла Бабич, Крістіна Бабич, Леоніла Богошура, Арсен Демидчук, Уляна Карпенко, Вадим Коряченко, Ірина Коряченко, Роман Крайник, Софія Ломська, Сергій Найдьонов, Богдан Пархоменко, Діана Пархоменко, Данило Петров, Павло Погрібний, Максим Сеченко, Надія Сеченко, Софія Тягній, Денис Швець, Наталія Хрієнко, Іван Швець, Ярослав Швець, Світлана Юріна, Вік­тор Ярошенко.

22 березня під час відзначення Все­світнього дня води, яке проходило в актовій залі управління каналу Дніпро-Інгулець, Дипломи Держ­водагентства України і подарунки школярам вручив начальник управління каналу Дніпро-Інгулець Олександр Панченко.

Переможиці конкурсу Наталії Хрієнко Диплом і цінний подарунок вручила голова Держводагентства України Ірина Овчаренко в м. Києві.

Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за чудові роботи. Вони вже зробили свій впевнений крок до збереження водних ресурсів України. А ви зробили свій екологічний внесок заради майбутнього?

На святі Всесвітнього дня води, яке цього року проходило під гаслом «Природа для води», учням продемонстрували відеоролик «Річки України», який підготували Держводагентство за сприяння Міністерства освіти і науки, а також відеоролик про роботу каналу Дніпро-Інгулець з подачі дніпровської води у маловодні регіони України.

По закінченню свята, як завжди, дітей частували смачними пирогами та солодощами.

Поширити
"Вісті Світловодщини"