Свято дитячої радості

Хай не сумують дітей оченята,
Хай буде у кожного дім, рідна хата,
Діти ростуть хай здорові і дужі!
Будьте, дорослі, до нас небайдужі!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликає прислухатися до потреб дітей.

Про свої права вкотре заявили і вихованці ДНЗ «Ромашка». Зі святом вихованців вітали Григорівський сільський голова Надія Невкрита та голова Світловодської районної ради Роман Домбровський. У подарунок від дорослих діти отримали смачне морозиво.

У цей день у садочку проходили «Веселі старти», які були присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Швидкість, спритність, сміх, задоволення, радісні вигуки на підтримку учасників змагань панували у спортивному залі. Як чітко та злагоджено діти виконували вправи, як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята показали свої вміння діяти за сигналом.

Прозвучало багато улюблених дитячих пісень, разом з музичним керівником діти виконали танок з іграшками. На завершення свята для дітей провели конкурс малюнків на асфальті. На завершення свята батьківський комітет організував для дітвори солодкий стіл.

Дякую всім, хто дарує добро, тепло, надає підтримку вихованцям ДНЗ «Ромашка».