Свято великої родини

Традиційно у першу неділю червня жителі Світловодщини святкували День народження міста Світловодськ. Дійство розпочалося о 10.00 на міській площі. Десятки художніх колективів у яскравих костюмах вишикувалися на площі.
До присутніх звернулася міська влада та представник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян. Під супровід гімну України та гімну Світловодська Військовослужбовці, учасники антитерористичної операції урочисто підняли державний прапор та прапор міста. Після цього усі присутні переглянули танцювальну постановку, яку виконали кілька художніх колективів-учасників фестивалю «Барви рідної землі».
Потім світловодчани та гості міста урочис­тою ходою під супровід дівочого духового оркестру з м. Кременчук пройшли від Центральної площі до парку ім. Шевченка, де відбувся щорічний фестиваль «Барви рідної землі» під патронатом народного депутат України Олеся Довгого.
Зі сцени літнього театру звучали вітання від представників міської влади, від першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка та від міського голови м. Знам’янки Сергія Філіпенка. Вони щиро бажали Світловодську процвітання, а світловодчанам – миру та злагоди в родинах.
Були цього дня і нагороди кращим представникам громади Світловодська.
Традиційно, під час уро­чистостей привітали подружню пару, яка відсвяткувала своє весілля напередодні Дня міста, а також вручили подарунок родині, де у суботу перед святкуванням дня міста народилася донечка.
Після привітань та наго­роджень стартував IХ хореографічний дитячо-юнацький регіональний фестиваль «Барви рідної землі», який вчетверте пройшов під пат­ронатом народного депутат України Олеся Довгого.
40 колективів із Кременчука, Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кропивницького та ряду об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини представили свої хореографічні постановки.
Одночасно із фестивалем у парку проходив виступ колективів сучасного танцю, а ще працювали атракціони, були організовані різні зони для відпочинку та розваг.
О 18.00 на Бульварному узвозі відбулася концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності, танцювальних колективів тощо.
О 19.30 на жителів міста та його гостей очікувала концертна програма від джаз-бенду «ДЖАЙВ-РЕВЮ». Для всіх присутніх було приємним сюрпризом приймати привітання особисто від народного депутата України Олеся Довгого. А він це зробив у оригінальний спосіб. Окрім слів вітання Олесь Станіславович у супроводі джаз-бенду «ДЖАЙВ-РЕВЮ» виконав на саксофоні кілька музичних творів відомих композиторів.
«Я два роки тому пообіцяв вам зіграти на саксофоні. А моє правило ви знаєте: за словом – діло. Весь цей час я готувався до цього вечора. Сьогодні я хочу зіграти кілька композицій, які я підготував для вас, і прошу не судити суворо», – сказав Олесь Довгий і взяв перші акорди.
Мелодії у виконанні нардепа звучали по-особливому, з теплом і любов’ю. Це, дійсно, був сюрприз.
Бажаючи світловодчанам та гостям міста гарного і приємного вечора, він представив кожного учасника гурту «ДЖАЙВ-РЕВЮ», та солістку, пані Марію, яка дивувала слухачів своїм неперевершеним голосом.
Вечір джазу справив на глядачів незабутнє враження.
Світлана Калугіна.