“СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДАРУЄ НАДІЮ”

276

“СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДАРУЄ НАДІЮ” – акція Світловодського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, в рамках якої свято завітає у родини Світловодщини, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Для наших діток це єдиний шанс отримати позитивний Новорічний настрій, віру, надію та любов. Ви можете зробити цю мрію реальністю!!!!

Уявіть…. до дітей завітає Святий Миколай з Онукою, казковими героями, радісними вітаннями, світлими побажаннями, Вашими подарунками засяє оселя, щаслива дітвора відчує тепло сердець…. у їхньому маленькому житті це стане подією, яка вселятиме віру в добро!!!

Дитячі іграшки, ялинкові прикраси, одяг(речі можуть бути вживаними), засоби гігієни та солодощі приносьте за адресою: м. Світловодськ, вул. В. Бойка 11. Деталі за телефоном: 098-294-94-73 Цільове використання подарунків гарантуємо.

Усі події акції будуть висвітлюватися в засобах масової інформації  – партнерах заходу: інтернет виданні «Вісті Світловодщини», «Світловодськ», ПРАТ ТРК «Веселка», газетах «Вісті Світловодщини» «Світловодськ вечірній» «Вісник Кіровоградщини» та «Світловодськ інформ».

ПОСПІШАЙМО ТВОРИТИ ДОБРО!!!

Поширити
"Вісті Світловодщини"