Святий Миколай побував на Світловодщині

206

19 грудня творчий колектив Світловодського районного Будинку культури запросив усіх бажаючих до зеленої садиби «Зимівник Павлюка» в резиденцію Святого Миколая. Солоха та чарівні феї з янголятками занурили присутніх у казкову атмосферу та подарували справжнє свято для малечі: грали в різноманітні ігри, танцювали та співали, за що отримували заохочувальні подаруночки. І ось очікувана мить – завітав Святий Миколай. Діти розповідали Миколаю про свої найзаповітніші мрії та бажання, читали вірші. Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням дарував солодощі, та наказував бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.

Ми, дорослі, маємо подбати, щоб кожне українське свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій. Тож дякую своїм колегам – Ользі Тітовій, Катерині Бутенко, Олені Куцибі, Володимиру Котляру, Юрію Лядову, Георгію Куцибі та маленькій акторці Світловодського районного Будинку культури, нашому янголятку Марії Остояч за професійно підготовлений культурно-мистецький захід.

Колектив Світловодського районного Будинку культури дякує за постійну співпрацю та спонсорську допомогу депутату районної ради від партії «Солідарність» Олегу Медянику.

Надія Грижунова, директор Світловодського РБК.

У Іванівську школу святий Миколай завітав разом із сільським головою Андрієм Рубаненком. Діти отримали подарунки та привітання з прийдешніми святами.

Сільський бібліотекар Тетяна Рубаненко організувала конкурс «Найкращий новорічний плакат». Діти старанно підготувалися до конкурсу, тому кожен отримав гостинчик. Перше місце з молодших класів зайняли третій клас.

Класний керівник Лариса Карнаух. Серед старших класів – 8 клас. Класний керівник Тетяна Чорна.

Іванівська сільська рада.

Вихованці ДНЗ «Ромашка» з нетерпінням чекали 19 грудня, адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Напередодні діти разом з вихователями вирішили написати листи святому Миколаю, у яких розповідали про свої добрі вчинки протягом року. 18 та 19 грудня в садочку дітвора радо святкувала День святого Миколая, адже всі місцеві підприємці вирішили прийти до дітей та привітати малечу. Тетяна та Вадим Дмитрієві запросили до дітей художнього керівника Кіровоградської школи мистецтв професора А.Є. Короткова Юлію Сергіївну, яка провела дітям розважальну програму. Танці, ігри та багато цікавих подарунків отримали діти від керівника підприємства «Ніколь». Також на свято запросили сільського голова Надія Невкрита, депутат Світловодської районної ради Андраник Тартикян та керівник ФГ «Оптима» Валерій Гавриленко зі своєю дружиною, депутатом Григорівської сільської ради Людмилою Гавриленко.

На свято також запросили приватного підприємця Тетяну Заклепну, яка пригостила дітей солодощами. Протягом 2017 року заклад отримував періодичні видання «Малятко» та «Бедрик», за що ми їй дуже вдячні.
Від керівника підприємства СТОВ «Земля і люди» Айкарама Тартикяна заклад отримав пароварку для харчо­блок.
Традиційно цього дня дітлахів відвідали і настоятель Григорівської церкви св. Миколая отець Іоан та матінка Ніна, які подарували дітям фрукти.

А ще дошкільнята отримали від депутат районної ради Андраника Тартикяна великий телевізор, праску, а від Валерія Гавриленка – пакунки із солодощами.

Григорівська громада багата на таких доброзичливих та безкорисних людей, з року в рік вихованці ДНЗ «Ромашка» відчувають їх турботу. Ми щиро вдячні усім нашим меценатам за увагу до малечі, адже дітки надовго запам’ятають ці свята.

Хочемо висловити велику подяку жителю нашого села Віктору Валяєву та працівнику Григорівського Будинку культури Ользі Бєлоєдовій за їх невичерпну енергію та вміння подарувати дітворі святковий настрій.

Пакунками із солодощами привітав дітей керівник Світловодської районної організації «Народного руху України» Володимир Мотуз, який завітав до дитячого садочка зі своїми товаришами.

Хай добром, радістю, любов’ю повертається кожна доб­ра справа, на яку такі щедрі наші дорогі гості, уважні депутати, сільська рада та меценати.

Ми всіх вітаємо з Новорічними святами, бажаємо вам миру і благополуччя в родинах, здоров’я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові в серці!

Хай Новій рік стане для вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи!

Юлія Даценко, завідуюча Григорівським ДНЗ «Ромашка».

Поширити
"Вісті Світловодщини"