Святий отче, Миколай, мою хату не минай!

День святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Малеча вірить у Миколая, і тому чекає це свято з нетерпінням. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня святий Миколай сходить із Небес до малюків, аби нагородити їх подарунками.
Не забуває святий Миколай відвідати  і наш дошкільний заклад. Всі вихованці Григорівського дитячого садочка «Ромашка» з великим хвилюванням та нетерпінням чекають цього дня. Напередодні були виготовлені поробки, конверти з лис­тами до чарівника. Малюки у своїх листах писали про книжки, ігри та солодощі.
19 грудня дошкільнята зібралися в актовій залі, щоб зустрітися зі святим Миколаєм, прочитати йому віршики та заспівати улюблені пісні. Запросили на свято і керівників району ­– голову районної державної адміністрації Сергія Твердовського та голову районної ради Романа Домбровського. Вони подарували дітям цікаві книжки, настільні розвиваючі ігри та «дошку знань». Сергій Твердовський та Роман Домбровський побажали дітям зростати здоровими, розумними і слухняними.
Григорівський сільський голова Надія Невкрита також прийшла до малечі в гості не з пустими руками. Вона щороку відвідує дітей закладу на всі свята, бо ж турбується про наймолодших жителів села, з великою відповідальністю ставиться до виховання підростаючого покоління. Діти завжди чекають її з нетерпінням.
На свято також запросили місцевих сільгоспвиробників. Айкарам Тартикян подарував малятам фрукти, килимове покриття в музичну залу, та на харчоблок – електричну скороварку. Валерій Гавриленко зі своєю дружиною Людмилою привезли і вручили ТВ-тюнер та пакунки з солодощами. Гарні настільні ігри та солодощі привезла малятам і Тетяна Дмитрієва.
Голова правління споживчого товариства «Олександрійське РСТ» Світлана Воробйова передала дітям різні розвиваючі ігри, розфарбовки, книжки та пазли; Тетяна Заклепна подарувала солодкі пакунки. До слова сказати, пані Тетяна щороку передплачує для ДНЗ «Ромашка» дитячі журнали «Малятко» та «Бедрик».
Вдячні ми й Івану Заклепному, який має «золоті» руки, докладає зусиль для покращення функціонування закладу.
На свято була запрошена Олена Горобець, яка 3 роки поспіль забезпечує наших дітей гарними іграшками; підприємець Олексій Ворона, який подарував на харчоблок закладу міксер.
Депутат районної ради Сергій Черкавсь­кий забезпечить заклад деревним матеріалом для будівництва дитячої бесідки, яку планується звести навесні.
І ось, нарешті, до наших дошкільнят завітав святий Миколай. Він привітав дітей, похвалив за гарну поведінку, за віршики та пісні, за щиру посмішку. Коли Миколай дарував подарунки, очі малят світилися неймовірною радістю, адже вони заздалегідь готувалися до зустрічі з дорогим гостем.
Дорослі доклали багато зусиль, щоб свято пройшло на належному рівні.
Також ми вдячні настоятелю Григорівської православної церкви ім. Святого Миколая отцю Іоану, який кожного року вітає малят зі святом та приносить чудові подарунки.
Позитивні емоції, великий заряд енергії отримали і ми, працівники ДНЗ «Ромашка». Маємо надію, що ця подія залишить приємні спогади у пам’яті наших вихованців, їхніх батьків та гостей свята. Бажаємо всім, щоб День святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю. Бажаємо усім нашим щирим гостям міцного здоров’я здійснення всіх задумів та мрій. Радісних Новорічних і Різдвяних свят вам, щастя на довгі-довгі роки!
З повагою працівники
Григорівського ДНЗ «Ромашка»

Поширити
"Вісті Світловодщини"