Символ щастя і достатку – паляниця золота

18 вересня відбувся обласний фестиваль «Українська паляниця». Учениці 5 класу КЗ «Глинське НВО» Анастасія Опря, Люба Сердюченко, Анна Рибакова, Анна Березіна представляли урожайну, щед­ру Світловодщину.

Учасниці зайняли ІІ місце та нагороджені Дипломом управління освіти, науки молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та кубком.
Готуючись до конкурсу, дівчатка творчо та наполегливо працювали над створенням дослідницького проекту «Символ щастя і достатку – паляниця золота». Здійснили екскурсію до млина і пекарні у с.Григорівка та створили відео. Завітали до голови ветеранської організації Галини Залюбовської, яка провела майстер-клас з випікання хліба у печі.
Галина Іванівна розповіла про працю хліборобів, про тяжкі роки безхліб’я в Україні, коли навіть одна скоринка хліба врятувала б людині життя під час голоду або війни. В результаті пізнавальної діяльності, була створена відео-презентація, яка супроводжувала виступ дівчаток на фестивалі. Організацію та підготовку дітей забезпечили заступник директора з виховної роботи Анна Мірошник та педагог-організатор Марина Дементій.
Адміністрація школи висловлює щиру вдячність батькам, спонсорам за допомогу в оформленні святкового столу. Виставка хлібних виробів була неординарною та багатющою.
Дякуємо Світловодському РМК відділу освіти Світловодської РДА за палку підтримку та забезпечення поїздки учасниць у м. Кропивницький, а також методисту Людмилі Косенко за методичну допомогу.
Тільки завдяки спільній співпраці, партнерським відносинам батьків та навчального закладу, взаєморозумінню та наполегливості учнів, ми здобули перемогу!