Там ми потрібні

22-23 вересня світловодські волонтери ГО «ІВОЛГА» та Спілки учасників АТО знову відвідали підрозділи 57 ОМБ (17 і 34 ОМПБ) і 1 батальйон 72 ОМБ ім. Чорних запорожців.

314
Волонтери АТО

Волонтери АТО

Автомобіль завантажили «по вінця». Водій Ярослав Шевель хвилювався за ресори, але доїхали без пригод. По дорозі на Карлівку заїхали до нашого земляка в Новгородське з пакунком від дружини. А далі – три підрозділи 17 ОМПБ.

Волонтери АТО
Дорогі, рідні обличчя, радісні зустрічі і міцні обійми. Кожна поїздка і ці зустрічі для мене, як «анестезія», повертають до життя.

Один боєць, Богдан, написав смс: «т.Даша, реально Вы там нужны… поддержите их там. Я Вам верю!».

Як можна після таких слів спокійно їсти, спати, веселитись?

Волонтери АТО

З кожним разом все складніше збирати допомогу. Є багато скептиків, мовляв, отримують заробітну плату, сім’ям висилають гроші і тушонку. А я вам скажу – ці гроші не варті життя наших синів, нехай будуть живі і здорові біля мам, дружин і дітей!

І ще одна смс з передової від бійця Олександра – «Ах, как годы летят… Мы грустим, седину замечая. Жизнь, ты помнишь солдат, что погибли, тебя защищая? 4.5.0». Така ось болюча лірика.

Розділили між підрозділами привезене «добро» – подушки, ковдри, футболки, робочий одяг, смаколики і, звичайно, замовлення: два набори інструментів для ремонту техніки, брезентовий тент на авто, плівки на бліндажі, цвяхи та багато іншого. Від них на ремонт забрали електрогенератор.

А далі Піски і зустріч із земляком Владиславом із Микільського. Привезли від дружини пральну машинку і домашніх гостинців, а від нас – заправлений газом балон і таганок.

А далі Авдіївка, «Цитадель», «Фестиваль», «Бізон» і знову наші земляки – Єгор і Сергій. Побували в такому місці, де ворог поряд, за 50 метрів. Відчуття, скажу вам, не з приємних. Але наші бійці, звичайні, прості хлопці – справжні герої.

Відвідали біля «промки» Меморіал Пам’яті загиблим захисникам Авдіївки, 76 життів, 76 синів….

До збору подарунків на передову долучилися педагогічні та учнівські колективи шкіл №7, №10 і №3 м.Світловодська. Діти намалювали малюнки, написали листи, і це треба було бачити: танули у посмішці суворі обличчя, тримаючи у руках паперові долоньки і сердечка, а по щоках котились скупі чоловічі сльози.

Ось для цього ми їм там потрібні, щоб вони відчували, що їх поважають, пам’ятають і чекають. А ще ми пишаємося тим, що наше військо, це військо українського народу, яке ніхто не переможе.

Світловодська Спілка учасників АТО зібрала фрукти, овочі, консервацію та інші необхідні речі.

Я ніколи не втомлююся висловлювати слова вдячності нашим постійним благодійникам: Віктору Королю (директор ПП «Віктор і К»), депутату Світловодської районної ради Олегу Медянику (керівник ТМ «Світ сир» та ФГ «Корида»), Григорію Кодаченку (директор ТОВ «Сідвелс»), Анатолію Калашнику (директор СПД Коханюк О.К. «Світловодська паляниця»), Олександру і Олені Дзюникам (магазин «МастерТекс»), колективу управління каналу «Дніпро-Інгулець», Тетяні Адактуєвій (керівник ФГ «Колос»), Володимиру Маліцькому (начальнику управління АПР райдержадміністрації).

Щира вдячність жителям сіл Озера, Миронівка і В.Скельова, сільським головам Віталію Федорусу, Анатолію Фещенку і Сергію Могильному. Сім’ї Світлани Кравченко – за пиріжки, солодощі і домашнє сало. Моїм золотим «павучкам» з волонтерської групи «Голубка» – за маскувальні сітки, кікімору і смаколики – Наталії Задорожній, Ірині Вараксі, Наталії Цвик, Наталії Кривченко. Спасибі директорам шкіл Анжелі Колесник, Оксані Спашибі та Ірині Яблуновській. За фінансову підтримку вдячні Людмилі Цимбал, Даші Маліновській, пану Леоніду. Можливо, я когось пропустила – прошу вибачення!

Я горда і щаслива, що маю таких друзів-патріотів. Низький уклін вам від наших захисників.

Дарія Ільїна,
Олександр Скотніков,
Геннадій Крупа, Ярослав Шевель,
Світловодськ-Карлівка-Піски-Авдіївка.

P.S. 13 жовтня їдемо до бійців з привітаннями до Дня захисників Вітчизни.
Громадська організація «ІВОЛГА»: ЄДРПОУ 40118680, МФО 323583 Кіровоградська філія «Приватбанк» р/р 26009052914874; Призначення платежу: благодійна фінансова допомога для АТО.
Картка «Приватбанк»: 5168 7420 2289 6702; Ільїна Дарія Дмитрівна; тел.: (068) 067-84-97.

Поширити
"Вісті Світловодщини"