«ТЕАТРАЛЬНА ВЕСНА КІРОВОГРАДЩИНИ»

Нещодавно Світловодський міський Палац культури гостинно зустрічав обласний огляд-конкурс аматорського театрального мистецтва «Театральна весна Кіровоградщини». Світловодський район представляв театральний колектив «Акцент» Павлівського сільського Будинку культури, режисер Олена Нестерова.
Своєю виставою за п’єсою Ганни Легкої «Порнографія» колектив підняв тему, яка хвилює дорослих, у кого є діти, і попереджає, що необхідно буди пильнішими у відносинах, бо небезпека може підстерігати навіть там, де її не чекаєш.
Члени журі схвально висловились про вибір п’єси, подякували Олені Нестеровій за режисерське бачення вистави, а акторському колективу побажали не покидати улюбленої справи і досягати ще більших успіхів.
Директор обласного Центру народної творчості Валентина Пращур висловила задоволення виконавським рівнем колективів, які брали участь у «Театральній весні Кіровоградщини» – колективам міського Палацу культури, Павлівському сільському Будинку культури та Куцеволівському сільському Будинку культури Онуфріївського району і висловила побажання і вдосконалюватися.
Я в свою чергу висловлюю вдячність акторам аматорського театрального колективу «Акцент» Павлівського сільського Будинку культури: Ірині Григорьєвій , Тетяні Заболотній, Марії Кушнір, Тетяні Тихоновій, Роману Брильову, Ганні Прокопенко, Діані Линник,, Олені Нестеровій, за музичне оформлення Наталії Лупан та Віктору Нестерову.
А особлива вдячність сільському голові Миколі Панасенку за його відношення до культури на селі та підтримку участі колективу в обласному огляді-конкурсі аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини».

Ольга Тітова, провідний методист з театрального жанру районного будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"