Теплий спомин про батьківський край

252

Краєзнавчі роботи наших земляків займають чільне місце серед зібрань Світловодської районної бібліотеки. Днями у приміщенні районної бібліотеки відбулася презентація книги місцевого краєзнавця Олександра Зленка «От Крылова до Новогеоргиевска». Учасниками заходу були учні 8-А класу Світловодської школи №10. Серед почесних гостей – дружина Олександра Олександровича Лариса Олексіївна.

Бібліотекарі запропонували присутнім здійснити подорож у далеке минуле рідного краю, у місто, якого вже немає на карті України – Новогеоргіївськ. Це книга про долі наших земляків, про тих, хто творив історію рідного краю. Автор малює образ приреченого на знищення міста Новогеоргіївська та поселень, які щедро квітчають береги Дніпра, Тясмина, Цибульника. Тут описані події, що відбувалися на території нашого району з найдавніших часів і до сьогодення.

Книга Олександра Зленка – спомин про рідний серцю батьківський край, яка стала частиною душі автора, подарованою нащадкам як духовний скарб.

Автор висловлює подяку голові Світловодської районної державної адміністрації Сергію Твердовському, голові Світловодської районної ради Роману Домбровському за сприяння у виданні книги. Особлива вдячність начальнику відділу культури і туризму Світловодської РДА Миколі Середенку та директору районної бібліотеки Юлії Похіловій і очолюваному нею колективу за співпрацю.

Також Олександр Олександрович дякує землякам, які допомагали у зборі матеріалів та порадами в підготовці до друку цієї книги.

Шановні мешканці району та міста! Книгу Олександра Зленка «От Крылова до Новогеоргиевска» ви можете взяти для ознайомлення і читання у Світловодській районній бібліотеці, що знаходиться за адресою: вул. Приморська, 60.
Телефон для довідок 2-37-97.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"